حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه نهاوند  با بیان اینکه جبهه‌ها دانشگاه انسان‌سازی شد، گفت: شهدا به منابع بی انتهای ایجاد قدرت نرم تبدیل شده‌اند که انسان‌ساز هستند.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۱۷
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۶

حجت الاسلام محمد کولیوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در نهاوند ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس اصطلاحی است که سال‌ها با جان و دل ایرانیان عجین شده است.

وی بیان کرد: ایام جنگ، کار رزمندگان صرفاً دفاع از مرزهای جغرافیایی وآب و خاک ایران نبوده، بلکه دفاع از انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام هم بوده است.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه نهاوند افزود: امام (ره) نیز به این نکته اشاره داشتند«هیهات که خمینی در برابر تجاوز دیوسیرتان و مشرکان و کافران به حریم قرآن و اهل بیت ساکت و آرام بماند و یـا نظاره‌گر صحنه‌های ذلت و حقارت مسلمانان باشد».

وی گفت: دفاع مقدس کاری کرد که جوانان جنگ دیده شدند و عده‌ای به معراج رفتند، جبهه‌ها دانشگاه انسان‌سازی شد.

کولیوند با بیان اینکه شهدا به منابع بی انتهای ایجاد قدرت نرم تبدیل شده‌اند که انسان‌ساز هستند، تصریح کرد: از دستاوردهای دفاع مقدس این بود که در مطلق شئون نظامی و دفاعی و امنیتی ناخواسته مجبور به تمرین اجباری بومی سازی و پیشرفت شدیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات