حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان _ دانش آموزان زنجانی در قالب اردوی راهیان پیشرفت علمی از مرکز انتقال نفت زنجان بازدید کردند.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۴۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛ با مشارکت و همکاری حمید حبیبی،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان و مرکز فرهنگی خانواده سپاه ناحیه زنجان حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید جانثار بیش از ۱۵۰ دانش آموز در قالب اردوی پیشرفت علمی «جهاد تبیین» از مرکز انتقال نفت این شهرستان بازدید کردند.

حجت‌الاسلام سید علی موسوی، مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه زنجان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: دانش آموزان آینده سازان کشور ایران اسلامی هستند و این دانش آموزان باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشند و برای آینده خود برنامه ریزی دقیق و الگوی مناسبی انتخاب کنند.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس، گفت: شهدا و رشادت‌های رزمندگان اسلام الگویی شایسته بر ملت ایران است.

حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس کشور ایران تنها مانده بود و تمام کشور‌های غربی از رژیم بعث حمایت می‌کردند، افزود: امروز با تلاش دانشمندان ایرانی در حوزه سلاح‌های نظامی پیشرفت بسیاری صورت گرفته است و این پیشرفت طی ۴۵ سال بی‌نظیر است و امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که نمی‌تواند در مقابل کشور ایران اسلامی بایستد.

این مسئول با اشاره به سخنان شهید سردار حاج قاسم سلیمانی دوران دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و نامحدود برای همگان است، عنوان کرد: اجازه ندهیم دشمنان الگوی جوانان ما باشند و رزمندگان اسلام بهترین الگو برای جوانان ایرانی است.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه امروز در حال جنگ شناختی با دشمن هستیم، تاکیدکرد:برای مقابله با این جنگ باید تولید محتوا انقلابی کرد و دانش آموزان می‌توانند در عرصه پیش‌رو باشند.

حمید حبیبی،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه این بازدید در راستای جهاد تبیین صورت گرفته است ،گفت:هدف ما آشنایی دانش‌آموزان بسیجی از فرایند پالایش، تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی اعم از بنزین، نفت گاز و نفت سفید در سطح استان و با دستاوردهای انقلاب در این حوزه است.

ارسال نظرات