حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه ناحیه رودان از اجرای بیش از ۹۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبرداد.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۱۷
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان سرهنگ محمد سالاری فرمانده سپاه ناحیه رودان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه آنچه امروز در کشور داریم حاصل خون شهدای انقلاب اسلامی است به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان رودان پرداخت و گفت: این برنامه از صبح امروز ۲۹ شهریور ماه با برگزاری همایش جهاد و مقاومت و تجلیل از ۱۱۰ نفر از خانواده معظم شهدا و رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس آغاز شد.
وی در ادامه با بیان اینکه طی این هفته بیش از ۹۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد، از همایش مثل مصطفی، رژه موتوری، دیدار با خانواده معظم شهدا، نواختن زنگ مقاومت، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برپایی نمایشگاه فرهنگی در امامزاده شاه قطب الدین که در آن سیر اعزام بسیجیان به جبهه تا شهادت به صحنه نمایش در خواهد آمد، همایش یاد یاران، برگزاری یادواره شهید آبروی محله در نقاط مختلف شهرستان، راهپیمایی خانوادگی، اجتماع بزرگ جوانان نقش آفرین گام دوم انقلاب، یادواره شهدای بخش رودخانه، یادواره شهدای گمنام به عنوان برنامه شاخص یاد کرد.
فرمانده سپاه ناحیه رودان از اجرای برنامه های ویژه در حوزه اجتماعی نیز خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه های سبک زندگی ایرانی و اسلامی، آسیب های اجتماعی، کارگاه هسته تشکیل خانواده با رویکرد فرزند آوری از مهمترین آنهاست.
سرهنگ سالاری تصریح کرد: در راستای کمک به امنیت پایدار نیز در طول هفته دفاع همایش بسیجیان شهرستان در قالب گشت های شبانه روز ادامه خواهند داشت.
وی خاطر نشان کرد: در این هفته جهادگران بسیجی همزمان با بازگشایی مدارس برای رنگ آمیزی و تنظیف مدارس وارد میدان شده اند.
وی به پرداختن به موضوع بصیرت افزایی با رویکرد تحقق فرموده مقام معظم رهبری در جهاد تبیین در سطح مدارس و دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: در کنار آن نیز در راستای افزایش مشارکت در انتخابات تبیین این موضوع را در بین نسل جدید با حضور در بین قشرهای مختلف جوان دنبال خواهد شد.
وی در ادامه از تلاش برای استمرار برنامه های بصیرت افزایی تا زمان انتخابات برای تبیین و تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری خبر داد.

ارسال نظرات