حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ محمد برزگر اعلام کرد: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه تلویزیونی «روایت عاشقی» به صورت زنده از ۳۰ شهریور راهی آنتن شبکه استانی یزد می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۵۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، سرهنگ محمد برزگر معاون روابط عمومی سپاه الغدیر در گفتگو با خبرنگار بسیج درباره ویژه برنامه تلویزیونی هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت فرارسیدن چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، سپاه الغدیر با مشارکت صداوسیمای مرکز یزد ویژه برنامه‌های متنوع رادیو-تلویزیونی را در دست اقدام دارد و قرار است ویژه برنامه زنده تلویزیونی با عناوین «روایت عاشقی» از ۳۰ شهریور به مدت ۹ شب راهی آنتن سیمای استانی یزد شود.
برزگر تصریح کرد: «روایت عاشقی» قرار است هر شب با محوریت گفتگو با مهمانان و بخش‌های مختلفی به عرصه‌های دفاع مقدس، مقاومت، دانش پژوهی، نقش بانوان، نقش روحانیت، پشتیبانی مردمی جنگ و بصیرت می‌پردازد.
وی  خاطر نشان کرد: این برنامه به تهیه کنندگی حسین برزگر، کارگردانی امیربیگی و اجرای حامد سلطانی از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت پخش شود.
معاون روابط عمومی سپاه الغدیر گفت: در این برنامه قرار است در محل اجرای نمایش رزمی «رسم شیدایی ۳» در محل دهکده مقاومت یزد جنب پارک کوهستان به بخش‌های مختلف این نمایش نیز پرداخته و هر شب مسابقه و ۳ برنده خواهد داشت که قرار است به برندگان، کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس اهدا می‌گردد.
برزگر در پایان افزود: نمایش رزمی «رسم شیدایی ۳» از ۳۱ شهریورماه به مدت ۸ شب همراه با نماز مغرب و عشاء در محل دهکده مقاومت جنب پارک کوهستان با اجرای نمایشی و بازسازی مراحلی از نهضت حضرت امام (ره)، انقلاب اسلامی، حوادث پس از انقلاب، بازسازی عملیات پاتک زید، دفاع از حرم، شهادت حاج قاسم سلیمانی، اربعین حسینی و ظهور پذیرای عمومی مردم عزیز استان یزد باشد.

ارسال نظرات