حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) شهرستان دیلم در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار بسیج از برنامه‌های این سپاه در هفته دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۰۵
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از دیلم، سرهنگ پاسدار محمد سلیمی درنشستی با خبرنگار بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: جوانان با الگو گرفتن از حضرت علی اکبر پا به عرصه دفاع گذاشتند، علی اکبر وار مقاومت کردند و بهترین هستی خود را که جانشان بود نثار انقلاب نمودند و ما هر چه داریم مرهون و مدیون دفاع مقدس و ایثار و ازخودگذشتگی جوانان و رزمندگان آن دوران می باشد.

فرمانده سپاه شهرستان دیلم، حضور سازمان یافته رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در روز ۳۱ شهریور در مصلی نماز جمعه شهرستان دیلم، برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا و عطر افشانی قبور مطهر شهداء شهرستان دیلم با حضور خانواده معظم شهداء، ایثارگران و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس را از اهم‌ برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

سرهنگ سلیمی برگزاری اردوهای جهادی، برپایی نمایشگاه‌ عکس و پوستر با موضوع دفاع مقدس، جهاد و شهادت و اجرای تبلیغات محیطی با موضوع دفاع مقدس در ساختمانهای ادارات و نهادهای دولتی، حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج در سطح شهرستان را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این هفته بر شمرد.

به گفته سلیمی تقسیم بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند و رزمندگان کم بضاعت در طول هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه هایی است که در طول هفته دفاع مقدس انجام خواهد شد.
 
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) شهرستان دیلم  در پایان اظهار کرد: محوری ترین برنامه هفته دفاع مقدس آیین تجلیل و تقدیر از رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس است که ان شاءالله در روز ۳۱ شهریور با شکوه هر چه تمام برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات