خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، نسبت به ترویج و انتقال ارزش‌های هشت سال جنگ تحمیلی در قالب‌های مختلف هنری به نسل جوان جامعه تاکید کرد.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۲۲
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، مشروح پیام سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌ طالب علیه‌ السلام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

"هفتهٔ دفاع مقدس، نیکوترین و مناسب‌ترین زمان برای بزرگداشت یاد و نام شهیدان عزیز و شنیدن پیام آنان است. پیام شهیدان، بشارت به دل‌های آماده و گوش‌های شنوا است. این پیام گرامی به ما یادآور می‌شود که ایستادگی در برابر شیطان‌های قدرت و ستم، در پایان به پیروزی و برافتادن ترس و اندوه می‌رسد."
مقام معظم رهبری

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای سرشار از حماسه، گذشت، ایثار و از خودگذشتگی بزرگ‌مردان و زنانی است که باغیرت دینی و ملی خود در برابر دشمنان تا بُن دندان مسلح به پا خواسته و با تقدیم هزاران شهید و جانباز و آزاده اجازه ندادند دشمن متجاوز حتی یک وجب از خاک مقدس ایران اسلامی را از دامن آن جدا سازد.
حماسه دفاع مقدس و اتفاقات و پیشرفت ها و موفقیت‌های مستمر جمهوری اسلامی بعد از جنگ تحمیلی ثابت کرد که ادعاهای واهی در خصوص شکست‌ناپذیری نظام سلطه و استکبار جهانی خیال باطلی بیش نیست و ملتی که با اتکا و ایمان به قدرت الهی،جهاد،شجاعت و تکیه بر توان داخلی در برابر ظالمان ایستادگی کند حتماً پیروز می‌شود و خود به الگویی برای سایر ملت‌های آزاده تبدیل می‌گردد.
بدون شک صلابت، استقلال، عزت و سرافرازی امروز ملت بزرگ ایران همه مدیون و مرهون همان خون‌های پاکی است که در راه دفاع از این مرز و بوم ریخته شده و امروز نشر پیام شهدا و مهم‌تر از آن عمل و پایبندی به اهدافی که شهدا به‌خاطر آن از جان شیرین خود گذشتند برای همگان واجب است.

هفته دفاع مقدس مناسب‌ترین ایام برای نشر پیام شهداست و در این‌ بین باید به قالب‌های مختلف هنری در انتقال پیام و ارزش‌های دفاع مقدس اهتمام ویژه‌ای شده و با تولید آثار هنری فاخر، پیام‌های نجات‌بخش شهدا را به‌خصوص در بین نسل جوان ترویج و نهادینه کرد.
استان قم در دوران دفاع مقدس با تقدیم بیش از ۶ هزار و ۹۰ شهید و همچنین ۱۱ هزار و ۳۶۱ جانباز و ۵۹۱ آزاده و بیش از ۴۰۰ شهید مدافع حرم برگ زرینی در دفاع از انقلاب مقدس اسلامی از خود به یادگار گذاشته است. همچنین جمعیت ایثارگری استان قم (شهیدان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده‌های ایشان) حدود ۷۰ هزار نفر هستند که حاکی از عظمت و صلابت مردم همیشه در صحنه قم در دفاع از انقلاب مقدس اسلامی می‌باشد.
خادمان مردم ولایت‌مدار استان قم در سپاه امام علی بن ابن طالب علیه‌السلام نیز به مناسبت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس تعداد ۲۹۰ عنوان برنامه اصلی که هر کدام دارای زیرشاخه‌های متعددی است را در راستای حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اجرا می‌کنند که از عموم مردم ولایت‌مدار استان قم جهت حضور پرشور در برنامه‌های هفته دفاع مقدس به ویژه نمایشگاه یاد یاران که امسال در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود،دعوت به عمل می‌آوریم.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم
سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا موحد

ارسال نظرات
پر بیننده ها