خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حضور مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرمشهردرجهت تجدید میثاق با شهداء والامقام ۸ سال دفاع جانانه ملت مقاوم ایران اسلامی به مناسبت ایام الله هفته دفاع مقدس صورت گرفت.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۴۸
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان خرمشهر: صبح امروز دکتر کریمی مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر به همراه جمعی از مسئولین،معاونین، کادر پرستاری، فوریت های پزشکی و مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی و جمعی از اعضاء شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی خرمشهر با حضور در گلزار شهدای خرمشهر با نثار گل وقرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان، که در حقیقت سعادت جامعه ما مرهون ایثارگری و از جان گذشتگی این عزیزان است ادای احترام نموده و با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

 

دکتر کریمی در این مراسم ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: ما باید از شهدایی که جان خویش را در راه دین فدا کرده اند، الگو بگیریم  و ادامه دهنده راه شهدا باشیم و خالصانه به مردم خدمت کنیم، اگر در مسئولیتی هستیم باید به نحو احسن انجام مسئولیت کنیم.

وی افزود؛ما باید دنبال این باشیم که حرکت، راه و تفکر شهدا برجسته شود و تفکر بسیجی و ولایتمداری و ولایت پذیری در جامعه حاکم شود.

 

لازم به ذکر است مهندس نوذرپور نیز که خود یکی از رزمندگان و پیشکسوتان هستند ضمن ادای احترام به همرزمان خود به خاطره گویی از دوران دفاع مقدس پرداختند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین