خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
یادداشت فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به بهانه تجلیل از پیشکسوتان(وابستگان) سپاه؛
وابستگان سپاه قدرت های ذخیره شده سپاه عزیز برای لحظه های سرنوشت ساز پیش رو همچون گذشته پر افتخارشان می باشند. 
کد خبر: ۹۵۴۰۵۷۶
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۹

 

قزوین_ سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، به مناسبت هفته دفاع مقدس و تجلیل از پیشکسوتان عرصه دفاع و مقاومت، در یادداشتی با عنوان «صاحبان سرٌِ شهدا» نوشت؛

بسمه تعالی

وابستگان سپاه قدرت های ذخیره شده سپاه عزیز برای لحظه های سرنوشت ساز پیش رو همچون گذشته پر افتخارشان می باشند. وابستگان عزیز سپاه، عمق سپاه در درون جامعه هستند، شما سپاه مقتدر دیگری را در دل جامعه توسعه داده اید.

وابستگان سرافراز سپاه قدرت منتشر شده سپاه در درون جامعه و سپاهیان کاملا آرمانی در درون خانه ها و جامعه هستید.

فرماندهان عزیزم، رزمندگان همیشه پیروز، پیشکسوت های وابسته به آرمان هایتان؛

با مقام والای وابستگی به سپاه در استمرار رسالت پاسداری وسیع تر از گذشته پا به عرصه جهاد گذاشته اید. هیچ فاصله ای بین ما و شما وجود ندارد، شما را به اندازه روزهایی که در کنار هم بودیم دوست داریم و احترام می گذاریم، تکریم می کنیم و به عنوان وظیفه به شما خدمت می کنیم و به آن افتخار می کنیم. شما جزئی از وجود جدا نشدنی سپاه و ما هستید و به همین دلیل دوست داریم همیشه با طراوت، با نشاط، مصمم، مومن و با همان صفات دوران اشتغال باقی بمانید که می مانید.

شما بازنشسته های عزیز، پیوند عمیق علمی و عملی گذشته به نسل جدید می باشید. شما قدرت ذخیره شده سپاه هستید، شما عمق اجتماعی و قدرت منتشر شده سپاه در جامعه هستید، تکلیف صیانت دین خدا از دوش شما برداشته نشده، بازنشستگی به معنای پایان تکلیف نیست. با این حال پاسداری از ما جدا شدنی نیست. وقتی این تجربه وجود دارد با اتکاء به خدا، با دستان خالی با اراده و ایمان الهی می شود کارهای بزرگی کرد. شما بازنشستگان هیچ وقت از آرمانتان جدا نمی شوید. جدایی شما از سپاه فقط جدا شدن از محیط اداری است، اما همچنان شما از ادای تکلیف الهی خود استوار هستید، همانگونه که از ایمان، روزه، سینه زدن و عزاداری جدا نمی شوید.

وقتی شیپور جنگ نواخته شد مردانه پا به عرصه جهاد گذاشتید و تابلوی ماندگار مردانگی را برای همیشه پیش رویمان قرار دادید، حضور و دغدغه شما برای حوادث کشور از این جنس است. سپاه ترکیبی از همه جامعه است و همه جامعه شما را عزیز می دارند. انشا الله در این دوران طلایی انقلاب و آغاز چله دوم انقلاب پرافتخارتان همچنان بر سر آرمان هایش ایستاده و پای در رکاب حضرت آقا تا دولت امام اخر الزمانی عشق، پاسدار فداکار باقی خواهیم ماند.

به قلم؛ برادر کوچک شما رستمعلی رفیعی آتانی

 

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین