حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی صادر نمودند.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۰۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتی ؛سرهنگ زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی به شرح زیر صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس، آئینه‌ی تمام‌نمای فضایل گرانمایه‌ی بزرگ‌ملّتی است که در مواجهه‌ی با تمام ناجوانمردی‌ها و رذالت‌ها، زیباترین صحنه‌های انسانیت و آزادگی را خلق نمود و شعار کربلاییِ «مٰا رَأَیْتُ إِلاّ جَمیلا» را بر تارک سیاه مناسبات سراسر ظلم و بیداد روزگار معاصر، متجلّی ساخت. دفاع مقدس ما، در حقیقت، دفاع صِرف در برابر جنگ‌افزارهای نظامی نبود بلکه دفاعی پیروزمندانه و الهام‌بخش در برابر نظام ظالمانه‌ای بود که سردمداران جنایتکار استکبار و صهیونیسم، بر منطقه و جهان حاکم کرده بودند. ما به برکت انقلاب اسلامی و با نیروی برتر ایمان به خدا که فوق همه‌ی نیروهاست، این نظام ظالمانه را در هم شکستیم و به همگان ثابت نمودیم که اراده‌ی پولادین ملت‌ها آنگاه که در راستای ایمان به خدا قرار گیرد، هیچ قدرتی را یارای مقابله با آن و دست یازیدن به آن نیست و در تمام عرصه‌ها و صحنه‌ها، پیروزمند و شکست‌ناپذیر خواهد بود.
ما گنجینه‌ای تمام ناشدنی و بلکه جوشنده و زاینده از فضایل بی‌پایان انقلاب اسلامی را در این جنگ نابرابر به دست آوردیم که امروز و در گام دوم انقلاب، الهام‌بخش نسل جوان معاصر و بلکه همه‌ی ملت‌های آزاده‌ای است که راه نجات از سلطه‌ی طواغیت زمانه را می‌پویند و می‌جویند.
سلام خدا بر حماسه‌سازان هشت فصل عشق و حماسه و ایثار به خصوص بر روح پاک و ملکوتی امام راحل عظیم‌الشّأن (ره) و ارواح طیّبه‌ی شهدای راه اسلام و انقلاب و دفاع مقدّس که نقشه‌ی راه همه‌ی عصرها و نسل‌های حال و آینده‌ی ایران اسلامی در راه رسیدن به اهداف و آرمان‌های متعالی را ترسیم و انقلاب اسلامی را تا قیام قائم آل محمد (ص) بیمه کردند.
اینجانب فرارسیدن چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس را به محضر فرمانده‌ی معظّم کل قوا حضرت امام خامـــــــــــــــنه‌ای عزیز و به حضور تمامی حماسه‌سازان این دوران به خصوص از دیار دیرپای دشتی، مهد حماسه و علم و ادب و دین‌مداری، تبریک می‌گویم و یاد و خاطره‌ی همه‌ی شهدای سرافراز و به‌خون‌خفته‌ی راه اسلام را گرامی می‌دارم و امیدوارم بتوانیم با اتّکاء بر سرمایه‌های گرانسنگ به دست آمده از حماسه‌ی سترگ دفاع مقدّس، بر تمام فتـــــــــنه‌های حال و آینده‌ای که دشمنان اسلام و انسانیت بر ما تحمیل کرده‌اند، غلبه نماییم و سرانجام، همراه و همگام با کاروان صالحان، تجلی انوار تابناک خورشید عالم‌تاب ظهور وجود ذی‌جود حضرت حجت (عج) بر پهن‌دشت کره‌ی خاکی را به نظاره بنشینیم.
*«به امید آن روز»*

سرهنگ پاسدار محمدرضا زارعی‌تبار
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام شهرستان دشتی

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین