حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
اعضا شورای تامین سلماس همزمان با هفته دفاع مقدس با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۵۱
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان سلماس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با امام جمعه شهرستان سلماس دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم طباطبایی امام جمعه شهرستان سلماس ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس دانشگاه بزرگی برای تربیت نیروی انسانی بوده و در حوزه‌های مختلف دستاوردهایی برای کشور به همراه داشته است و سال های جنگ، دانشگاه بزرگی برای تربیت و کادرسازی نیروها بوده است.

وی افزود: امروز باید به دفاع مقدس پرداخته شود چرا که منافقین داخلی و دشمنان خارجی نمی خواهند سال های جنگ تحمیلی، دفاع مقدس خوانده شود، آنان به دنبال تقدس زدایی هستند.

امام جمعه شهرستان سلماس بیان داشت: دفاع مقدس و جنگ تحمیلی موضوع بسیار مهمی بوده، مرور بر این رویداد مهم تاریخی و سرنوشت‌ساز برای همه ما لازم است و فکر می‌کنم هم ما و هم کسانی که نسل جدید این نظام هستند باید با زوایای این تاریخ پر فراز و نشیب آشنا شوند.

ارسال نظرات