خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان الگو برای کشورهایی تبدیل شده که به اتکا به توان داخلی خود در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۱۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، امیر سرتیپ فلاح در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت : د در دوران قبل از انقلاب به علت بی لیاقتی بخشی از خاک کشورمان بدون جنگ و درگیری جدا شد . 

وی تاکید کرد : در جنگ هشت ساله با حماسه آفرینی رزمندگان اسلام دشمن نتوانست یک وجب از کشورمان را بگیرد .

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس بیان کرد : در دوران هشت ساله دفاع مقدس ظرفیت های ناشناخته کشورمان شناسایی و با اتکا به توان داخلی و خود باوری کشورمان امروز کشورمان نه تنها سلاح های مورد نیاز دفاعی خود را تولید می کند بلکه به عنوان صادرکننده تجهیزات نظامی دردنیا مطرح است .

امیر فلاح گفت : زمانی ما را تحریم می کردند که سلاح های مورد نیازمان را از خارج از کشور تهیه نکنیم ولی امروز ما را تحریم می کنند که سلاح و تجهیزات خود را صادر نکنیم .

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از دستاوردهای دفاع مقدس شکست هیمنه استکبار جهانی و آمریکاست ، افزود : امروز ایران اسلامی به عنوان الگو برای کشورهایی تبدیل شده است که به اتکا به توان داخلی خود در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین