خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
استاندار قزوین گفت: قدرت بی نظیر و مثال زدنی امروز جمهوری اسلامی ایران در خدمت اعتلای کلمه حق است و به اعتبار این کلمه، رئیس جمهور ایران اسلامی در صحن سازمان ملل قرآن را به دست می گیرد و بیان می کند که کلام ما کلام قرآن است
کد خبر: ۹۵۴۰۷۱۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲

 

قزوین_ به گزارش بسیج، صبح امروز با حضور مسوولان استانی، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، رژه اقتدار نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در قزوین برگزار شد. 

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بیان کرد: خدای متعال را برای تمام نعمت های بزرگی که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی عاید این مرزو بوم نموده و به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و جان برکفان پرافتخار نیروهای مسلح توفیق خدمتگزاری به مردم عزیز و نظام را داده است. 

وی گفت: خدا را شاکریم که به ویژه توفیق بزرگ خلق امنیت و صیانت از رفاه و امنیت ملت عزیز ایران که بسیار ارزشمند است و به بهای خون‌های پاک هزاران شهید گلگون کفن به خاک افتاده، به دست آمده است را نصیب سپاه قهرمان، ارتش جان برکف و نیروی انتظامی فداکار کرده است و امنیتی پایدار در کشور ایجاد شده که بزرگترین دارایی ملت هاست.

استاندار قزوین در ادامه اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یک فرصت مغتنم است برای نگاه به آنچه که از سوی مردم اتفاق افتاده تا نسل های جدید و جوان بدانند چه جام بر کفی هایی از سوی مردان و زنان غیور این سرزمین اتفاق افتاده که به دلیل همین جان برکفی ها، نعمت های زیادی نصیب ایران اسلامی شد. 

اعلایی عنوان کرد: دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا توجه داشته باشیم ملتی که در دنیا کلمه حق را به اهتزاز در آورده همیشه و همچنان در معرض دفاع است و ا که دشمن و ایادی شیطان همواره به دنبال آسیب زدن به کلمه حق هستند.

وی افزود: قدرت بی نظیر و مثال زدنی امروز جمهوری اسلامی ایران در خدمت اعتلای کلمه حق است و به اعتبار این کلمه، رئیس جمهور ایران اسلامی در صحن سازمان ملل قرآن را به دست می گیرد و بیان می کند که کلام ما کلام قرآن است و ملتی هستیم که نه ظلم می کنیم و نه ظلم می پذیریم و به کلمه حق پافشاری می کنیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: امروز ایران اسلامی لنگرگاه اعتماد و اعتبار ملت های مسلمان جهان است و زمینه دفاع از مظلومان و مقابله با مستکبران را برای ملت های مظلوم عالم فراهم می کند. 

اعلایی در پایان گفت: از همه نیروهای مسلح استان قزوین به نمایندگی از شورای تامین استان به دلیل تلاش های بی دریغ در امنیت آفرینی در استان تقدیر می کنیم که این تلاش آنها موجب شده استان قزوین از امن ترین استان های کشور باشد. 

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین