حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس با رژه حماسی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۲۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ در آغاز چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس با شعار«ما متحدیم»، رژه حماسی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان چهارمحال و بختیاری شامل گروهان های نمونه  پایوران و نیروهای وظیفه سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام و فراجا، جانبازان، بسیجیان، طلاب، جهادگران سازندگی، یگان های محمول نظامی، تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام ، جهادگران عرصه تولید و کشاورزان، با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، فرماندهان نظامی وانتظامی، شورای تأمین و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و ... در بلوار آیت الله کاشانی شهرکرد برگزار شد.

گفتنی است؛ فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام از اجرای بیش از یکهزار و 350 عنوان برنامه در رده های سپاه و بسیج استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبرداد.

ارسال نظرات