خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به حضور شجاعانه رئیس جمهور در اجلاس سالانه سازمان ملل متحد، گفت: دفاع رئیس جمهوری از قرآن کریم و زنده نگه‌داشتن اقدامات شهید حاج قاسم سلیمانی اقدامی بسیار ارزنده بود.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۳۶
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل شجاعانه بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری روز جمعه در آیین رژه نیروهای مسلح در قم، گفت: اینکه امروز رئیس‌جمهوری ایران اسلامی در محل سازمان ملل متحد، اقدامات رییس جمهور سابق آمریکا، توطئه قرآن سوزی و سایر آثار ظلم و استکبار را به چالش می‌کشد از برکات انقلاب اسلامی است.

وی بیان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدت و رشادت‌های ملت عزیز و مقاوم ایران اسلامی است.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های مجاهدان خدا در این است که در برابر مشکلات طول مسیر و در برابر دشمنان احساس ضعف و خستگی نمی‌کنند.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: دفاع مقدس مصداق کاملی از شجاعت، خستگی ناپذیری و مقاومت ملت ایران اسلامی بود که این مسیر طی ۴۴ سال گذشته ادامه داشته است.

آیت‌الله حسینی بوشهری با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: یاد و آرمان حضرت امام راحل که به ملت ایران عزت و شوکت داد برای همیشه گرامی داشته شود.

وی ایثار، گذشت و جوانمردی را از فرهنگ‌های نهادینه شده دوران دفاع مقدس یاد کرد و یادآور شد: پرونده دفاع مقدس باید همیشه باز باشد و آثار و برکات آن در حل مسائل و موضوعات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی الهام بخش باشد.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر فرهنگ دفاع مقدس بخوبی به نسل جوان منتقل شود هیچوقت حوادثی مانند اغتشاشات سال گذشته و سالهای قبل از آن تکرار نمی‌شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها