حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۴۰۷۴۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج،فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: ما در جنگ ابهت ابرقدرت‌های جهان را در هم شکستیم و عظمت و بزرگی ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان نشان دادیم.


سردار فرجی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و دلاور مردی های ملت بزرگ ایران است که با اتحاد و انسجام خود در مقابل همه دنیای کفر ایستادند و با صبر پایمردی خود به پیروزی رسیدند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) با اشاره به اینکه حماسه آفرینی های بزرگی را در 8 سال دفاع مقدس شاهد بودیم که در حقیقت نشانه بزرگی ملت بزرگ ایران بود، عنوان داشت: ما در جنگ ابهت ابر قدرت های جهان را در هم شکستیم و عظمت و بزرگی ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان نشان دادیم.

 


وی افزود: بدون شک همچنان خرمشهر ها در پیش داریم و نباید اجازه دهیم که دشمنان به مطامع و منافع شوم خود دست پیدا کنند.

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی د اظهار کرد: ۴۴ سال از انقلاب شکوهمند می گذرد ولی همچنان دشمنان با توطئه سعی در مقابله با نظام دارند.

سردار اسماعیل فرجی افزود: هوشیاری مردم و رهنمون های مقام معظم رهبری تمام دسیسه های دشمنان را برملا و عزت را به ایران اسلامی داده است.

وی ادامه داد: مردم ایران با رهنمون های مقام معظم رهبری در این ۴۴ سال ابهت جبهه استکبار را در هم شکسته و فتنه های زیادی را با این رمز نابود کرده اند.

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی بیان کرد: صبر و تحمل خانواده شهدا و حضور مردم در صحنه توانسته آرامش را به جامعه ما ارزانی کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها