حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه بوکان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و با همکاری مردم و ارگان‌های مختلف شهرستانی ۴۱ عنوان برنامه شاخص به مناسبت این هفته مبارک در بوکان برگزار خواهد شد.  
کد خبر: ۹۵۴۰۷۵۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار صمد محمد علیزاده در نشست خبری چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اصحاب رسانه گفت: ۱۰۵ برنامه در ذیل ۴۱ عنوان برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در بوکان اجرا می‌شود.
 
وی افزود: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از تاریخ ۳۰ شهریورماه در سطح شهرستان با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا آغاز می‌شود.
 
علیزاده ادامه داد: برگزاری صبحگاه مشترک و رژه خودرویی نیروهای مسلح حاضر در بوکان از جمله برنامه‌های شاخصی است که در صبح ۳۱ شهریورماه در بوکان اجرا می‌شود.
 
 وی افزود: تقارن هفته دفاع مقدس، با ماه ربیع فرصت بسیار مغتنمی است تا بتوان جلوه‌های وحدت را در جامعه به نمایش گذاشت.
 
 علیزاده تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و بسیج و دیدار با خانواده‌ شهدا از جمله برنامه‌های شاخص این هفته است.
 فرمانده سپاه بوکان ادامه داد: برگزاری دومین دوره سراسری اتودهای نمایشی بوکان، دیدار با امام‌جمعه، همایش‌ها و مسابقات ورزشی تبیین رشادت‌های رزمندگان طی دوران هشت‌ساله دفاع مقدس در مناطق حاشیه شهر از دیگر برنامه‌های این هفته در بوکان است
 
 وی تأکید کرد: این برنامه‌ها، امسال با شعار محوری ما متحدیم برگزار خواهد شد.
 
 وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس نماد هویت‌بخشی و ذات مقاومتی انقلاب اسلامی است، و همه ارزش‌های انقلاب خلاصه و چکیده آن دفاع مقدس می‌باشد.
 
 وی افزود: این هفته، فرصتی برای بازشناسی ارزش‌های دفاع مقدس، تجدید میثاق با شهدا و در نهایت، برگشت به همان ارزش‌ها و معارف الهی است.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بوکان نیز در این نشست خبری عنوان کرد: امروز، انقلاب اسلامی وارد یک جنگ ترکیبی با دشمنان تا دندان مسلح شده است و این مهم نشان می‌دهد که تنها جبهه‌ها تغییر کردند.
 حجت اسلام محمد جباری ادامه داد: بی‌تردید جنگ با استکبار تا ظهور ادامه خواهد داشت و این تنها جبهه‌ها هستند که تغییر خواهند کرد.
 
وی عنوان کرد: نیاز است در این جنگ ترکیبی دشمن را خوب بشناسیم و با نقشه‌های آنان خوب آشنا باشیم تا بتوانیم مقابله کنیم.

ارسال نظرات