حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه ناحیه بوانات گفت: با شعار محوری "ما متحدیم" بیش از ۷۵ برنامه متنوع با هدف آشنایی نسل جوان با گوشه‌ای از جانفشانی و ایثارگری‌های شهدا، رزمندگان، آزادگان و خانواده‌های شهدا، در سطح شهرستان بوانات اجرا می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۶۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بوانات در جمع خبرنگاران شهرستان بوانات ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ،گفت: با توجه به آغازهفته دفاع مقدس و در راستای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا وادای احترام به ایثارگران، رزمندگان، آزادگان و خانواده معزز شهدا، با شعار محوری "ما متحدیم" بیش از ۷۵ برنامه متنوع با هدف آشنایی نسل جوان با گوشه ای از جانفشانی و ایثارگری های شهدا ،رزمندگان،آزادگان و خانواده های شهدا ، تدارک دیده شده که در سطح شهرستان بوانات اجرا خواهد شد.

سرهنگ بابایی افزود: شاخص ترین بر نامه های دفاع مقدس،غبار روبی مزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا در قالب کاروان رهروان شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، شب شعر و خاطره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد و بسبج هنرمندان، اجرای صبحگاه مشترک با حضور ادارات ،نیرو های نظامی، انتظامی و بسیجیان، زنگ ایثار و فداکا ی در مدارس‌ ،برگزاری اردو های جهادی خدمت رسانی که در روستاها برگزار خواهد شد.
وی افزود ازدیگر برنامه ها اردوی پزشکی، هنری و عمرانی ، اردوی راهیان پیشرفت که ویژه دانش آموزان است و آنها با بخشی از کارهایی که در طول این سال‌ها به ویژه در حوزه صنعتی اتفاق افتاده آشنا شوند.

وی گفت: امیدواریم در هفته دفاع مقدس علاوه بر خدمت رسانی به مناطق محروم بتوانیم،گوشه ای از ایثارگری های رزمندگان و شهدا را هم به نسل جوان انتقال دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین