حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری- استاندار مازندران با اشاره به این نکته که قدرت مردم ایران با دفاع مقدس به جهانیان ثابت شده است، گفت: در یکسال گذشته توطئه‌های فراوانی که با محوریت آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی عملیاتی شد، خنثی و از بین رفت.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۸۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱

قدرت مردم ایران با دفاع مقدس به جهانیان ثابت شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سید محمود حسینی پور استاندار مازندران امروز در مراسم رژه نیرو‌های مسلح دفاع مقدس که در میدان شهید قاسمی ساری برگزار شد، هشت سال دفاع مقدس را اوج ایثار و فداکاری و مظهر وحدت ملت ایران و تحقق ولایت مطلقه فقیه دانست و اظهار داشت: حماسه دفاع مقدس با جهاد و شهادت در جنگ هشت ساله، ایران را قویتر کرد.

وی به شعار «ما متحدیم» به عنوان شعار محوری چهل و سومین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: وجود ۲۰۳ خانواده تک فرزند شهید، ۳۷۵ خانواده ۲ شهید، ۳۱ خانواده سه شهید، یک خانواده چهار و یک خانواده پنج شهید، ۲ هزارو ۴۵ آزاده، حدود ۲ هزار دانش آموز و فرهنگی شهید، اولین شهید روحانی هشت سال دفاع مقدس و اولین شهید روحانی مدافع حرم از مازندران از افتخارات مردم این خطه است.

استاندار مازندران با بیان اینکه وجود ۳۲ هزار جانباز در مازندران نیز از دیگر افتخارات استان است، تصریح کرد: مردم مازندران و رزمندگان همچنین در فتنه‌های داخلی به خصوص مقاومت جنگل در حماسه ششم بهمن معروف به هزار سنگر آمل نیز برگ دیگری از افتخارات را در تاریخ حماسی استان رقم زدند.

حسینی پور به وجود سه شهید مازندران در دفاع مقدس که مسئولیت قائم مقامی لشکر را داشتند، اشاره کرد و گفت: لشکر ۲۵ کربلا مازندران محور لشکر‌های هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی شهدای خان‌طومان مازندران را از دیگر افتخارات جهاد و شهادت مردم این خطه عنوان کرد و گفت: امروز اگر کسی جرأت نمی‌کند در مرز‌های زمینی جسارت کند، به برکت افتخارات دفاع مقدس هشت ساله است.

استاندار مازندران بیان داشت: امروز اگر رئیس جمهور در جمع سران کشور‌های دنیا در سازمان ملل با افتخار قرآن کریم را به دست گرفته و پیام قرآن را صلح و ایستادگی می‌خواند، به برکت خون شهدای دفاع مقدس است.

وی با اشاره به این نکته که قدرت مردم ایران با دفاع مقدس به جهانیان ثابت شده است، ادامه داد: در یکسال گذشته توطئه‌های فراوانی که با محوریت آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی عملیاتی شد، خنثی و از بین رفت.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: همه توطئه‌های دشمنان با انسجام حداکثری تحت فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شده و می‌شود.

حسینی پور گفت: به اقرار تمام افسران و ژنرال‌های دنیا، دستاورد‌های نظامی ایران که توسط جوانان این مملکت ساخته شده، امنیت ایران و منطقه را بوجود آورده است.

وی با بیان اینکه مردم و ملت ولایت مدار مازندران می‌دانند که باید قدردان نیرو‌های مسلح، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی باشیم، خاطرنشان کرد: امروز عظمت مردم و جمهوری اسلامی ایران را همگان لمس می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات