حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در چایپاره برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۹۶
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه چایپاره در مجتمع فرهنگی و هنری ۹ دی شهرستان چایپاره برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان درخصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس و دستاوردها و رشادت‌های رزمندگان اسلام به ایراد سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام رسول جمشیدی با اشاره به اهمیت تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد، ایثار، مقاومت و شهادت گفت: احترام به پیشکسوتان در واقع تکریم روحیه ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت است.

وی تصریح کرد: پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت با فداکاری و ازخودگذشتگی بهترین زمان‌های عمر خود را برای دفاع از انقلاب و نظام صرف کرده و دشمن را به‌زانو در آوردند.

وی افزود: فرماندهان لشکر اسلام همچون شهید حسن باقری، شهید برونسی، شهید باکری و شهید کاظمی وشهید بروجردی از اقشار مردم بودند که با احساس تکلیف پا به عرصه جهاد گذاشتند وحماسه های بزرگی خلق کردند که باید ما از سیره زندگانی ایشان بهره بگیریم و رهروی راه ایشان باشیم.

پخش زنده سخنرانی مقام معظم رهبری و تجلیل از پیشکسوتان عرصه ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت هم‌زمان با سراسر کشور از بخش‌های دیگر این برنامه بود.

ارسال نظرات