حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رزمایش رهروان شهداء در خوی آغاز شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۰۸
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، همزمان با فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، رزمایش رهروان شهدا توسط سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدباقر علایی  فرمانده سپاه شهرستان خوی با رمز محمد رسول الله(ص) آغاز شد.

این رزمایش در راستای اجرای فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به منظور دیدار فرماندهان، مدیران و آحاد پاسداران با بیش از 400 خانوادۀ معظم شهدا و جانبازان به مدت ۱۰ روز در شهرستان خوی آغاز می‌شود.
سردار محمد باقر علایی فرمانده سپاه شهرستان خوی در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و فرا رسیدن هفته مقدس در سخنانی دفاع مقدس را منشآیی از واقعه عظیم عاشورا برشمرد و گفت: شهدا با صدق وعده آنچه در کلام داشتند عمل کردند.
سردار علایی به دغدغه فرمانده معظم کل قوا مبنی بر توجه و رسیدگی خاص به خانواده معظم شهدا، بیان کرد: در همین راستا باید توجه خاص و ویژه به خانواده شهدا داشت و دیدار با خانواده معظم شهدا به عنوان یک تکلیف شرعی برای ما تلقی می‌شود فراتر از یک تکلیف سازمانی است.
ایشان با اشاره به اهداف برگزاری رزمایش فرهنگی رهروان شهدا، خاطرنشان کرد: بر همین اساس از امروز رزمایش فرهنگی رهروان شهدا به منظور دیدار با تمامی خانواده معظم شهدا آغاز می‌شود و در مدت ده روز با تمامی این خانواده‌های معظم در سراسر کشور توسط فرماندهان، مدیران و آحاد پاسداران رده‌های بسیج و سپاه دیدار صورت خواهد گرفت.

ارسال نظرات