حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح ناحیه، حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج میاندوآب اجرا می شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۱۸
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار محمد پیری در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس در میاندوآب، اظهار کرد: دفاع مقدس، اوج اقتدار، شکوه و عزت ملت و نظام اسلامی است که در تاریخ ماندگار شد و همواره باید گرامی داشته شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کرده و حماسه ها آفریدند.

وی افزود: ما امنیت و آرامش کنونی را مدیون ایثارگری ها و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام هستیم که جان خویش را بر طبق اخلاص گذاشته و از عزیزترین سرمایه زندگانی خویش گذشتند.
وی با اشاره به اینکه امروز وظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل امروزی انتقال دهیم، گفت: امروز دشمن با جنگ ترکیبی و شناختی وارد میدان شده و می خواهد افکار و اذهان جوانان ما را به تسخیر درآورد که ترویج فرهنگ دفاع مقدس یکی از راههای مقابله با این توطئه دشمنان است.

پیری در ادامه با بیام اینکه در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت به نسل امروزی، برنامه های متنوعی در شهرستان میاندوآب پیش بینی شده است، تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و غیره در سطح ناحیه، حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج میاندوآب اجرا می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با اشاره به اینکه "ما متحدیم" شعار محوری برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال خواهد بود، اظهار کرد: اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، نواختن زنگ ایثار و مقاومت، برپایی نشست های سیاسی و بصیرتی و جهاد تبیین، مسابقات فرهنگی و ورزشی، همایش پیاده روی و کوهپیمایی، ویزیت و خدمات درمانی رایگان، کارگاه‌های آموزشی، یادواره های شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در قالب رزمایش بزرگ فرهنگی رهروان شهدا و دیدار پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با مقام معظم رهبری از جمله این برنامه ها هستند.

ارسال نظرات