خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
هزار و ۲۴۰ بسته کمک تحصیلی از سوی ۲ شرکت خیر به دانش آموزان نیازمند و زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی رامهرمز اهدا شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۲۴
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی خوزستان گفت: باتوجه به بازگشایی مدارس، بسته‌های کمک تحصیلی به تعداد یک هزار و ۲۴۰ بسته شامل؛ کیف، نوشت افزار و... ویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از سوی ۲ شرکت خیر تهیه و به دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی رامهرمز اهدا شد.


جمشید هاشمی فرد افزود: این شرکت‌های خیر هرسال به منظور رفاه حال دانش آموزان و جلوگیری از ترک تحصیل آنها، جشنی باعنوان پرتو مهر برگزار و بسته‌های نوشت افزار و ملزومات تحصیلی را بهآن‌ها اهدا می‌کنند.

وی می‌گوید: باتوجه به اینکه دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی، ثروت آینده این کشور و نظام جمهوری اسلامی هستند، برای حمایت و توانمندسازی آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و با کمک شرکت‌های خیر و سایر نیکوکاران با تامین نیاز‌های تحصیلی سعی داریم مسیر پیشرفت را برای آن‌ها هموار کنیم

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین