حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه استان البرز در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۶۸
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرهنگ پاسدار علی خانبابایی رئیس سازمان بسیج ادارات‌ و کارمندان سپاه استان البرز، در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.متن کامل پیام آمده است:

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین کشور است

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه ‏ای عظیم و به بار نشستن نتایجی عظیم ‏تر در مسیر انقلاب ما است و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار، استقامت رادمردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام خمینی(ره) و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی کرده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره)، شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس و تبریک هفته دفاع مقدس، توفیق روز افزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی، مردم شهید پرور استان البرز، به ویژه رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز، خانواده‌های معززشان و تمام کسانی که در راه آبادانی و سرافرازی و توسعه ایران گام برمی‌دارند، را مسئلت دارم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها