حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه ناحیه آوج گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های شهرستان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۶۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱

 

قزوین_ سرهنگ عیسی ربیعی فرمانده سپاه ناحیه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آوج در گفتگو با خبرنگار بسیج ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان آوج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شعار این هفته «دفاع مقدس، مظهر امید، ایمان» است، افزود: باید در این هفته به تبیین مباحث ایثار و شهادت بپردازیم چرا که دشمنان، جوانان ما را مورد هجمه خود قرار دادند و از زوایای مختلف درصدد هستند آنها را به انحراف بکشانند.

فرمانده سپاه ناحیه آوج ادامه داد: دشمنان در تلاش هستند بین نوجوانان و جوانان ما و فرهنگ ایثار و شهادت فاصله ایجاد کنند اما این هفته فرصت بسیار استثنایی و مناسبی است که بتوانیم آنها را با فرهنگ غنی دفاع مقدس آشنا کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های اجرایی هفته دفاع مقدس ابراز کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های شهرستان برگزار می‌شود.

ربیعی عنوان کرد: طی این هفته یادواره شهدا، غبارروبی مزار شهدا، دیدار ائمه جمعه، روایتگری دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی گفت: از دیگر برنامه‌ها در این هفته، سرکشی از خانواده معظم شهدا ، گردهمایی بسیجیان پایگاه‌ها و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی است.

فرمانده سپاه ناحیه آوج برگزاری نشست روشنگری و بصیرتی، تهیه و توزیع لوازم التحریر به نیابت از شهدا از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس برشمرد.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین