حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ اصلی بیگی گفت: سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، ۱۲۰ عنوان برنامه شاخص در سطح حوزه، پایگاه و مساجد شهر قزوین، برگزار می‌کند.  
کد خبر: ۹۵۴۰۸۷۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶

 

قزوین_ سرهنگ پاسدار زین العابدین اصلی بیگی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: جنگ به وسیله‌ مردم اداره شد. هم ارتش و هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متکی به مردم، ایمان مردم، به عشق مردم، به صفای مردم بودند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در ادامه افزود:هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه زمانی نیست؛ گنجینه عظیمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما می تواند از آن استفاده کند، آن را استخراج و سرمایه گذاری کند.

سرهنگ اصلی بیگی اضافه کرد: جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی شدند، در بین ملت بروز نمی کردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمی کرد.

وی افزود:این هشت سال، مظهری از برترین صفاتی است که یک جامعه می تواند به آنها ببالد و از جوانان خودش انتظار داشته باشد. یعنی دفاع مقدس مظهر حماسه است، مظهر معنویت و دینداری است، مظهر آرمانخواهی است، مظهر ایثار و از خودگذشتگی است، مظهر ایستادگی و پایداری و مقاومت است، مظهر تدبیر و حکمت است.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در پایان گفت: سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در سال۱۴۰۲، ۱۲۰ عنوان برنامه شاخص از جمله برنامه های کمک های مومنانه، یادواره شهدا، میزخدمت، زنگ ایثار، مسابقات ورزشی و مسابقات متنوع فرهنگی ،جلسات بصیرتی و دیدار با خانواده معظم شهدا در سطح حوزه و پایگاه و مساجد برگزار می‌کند.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین