حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ظهر امروز جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان اردبیل در سرآغاز هفته دفاع مقدس به دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل رفتند.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۷۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹

دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی استان اردبیل با آیت الله عاملی 

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، ظهر امروز سردار غلامحسین محمدی‌اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به همراه سردار جواد تقوی فرمانده نیروی انتظامی،سردار سیدشاهین اسمعلی فرمانده مرزبانی استان اردبیل، علی نباتی فرمانده تیپ 40 پیاده ارتش در استان اردبیل و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی همزمان با آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور در دفتر آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

آیت الله عاملی در این دیدار ضمن تجلیل از حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس گفت:هفته دفاع مقدس فرصتی شایسته است تا این فداکاری‌ها و ایثارگری‌ها برای ملت ایران به ویژه نسل جوان و نوجوان بازگو شود.

 

وی از هفته دفاع مقدس به عنوان فرصتی برای جهاد تبیین آن دوران ماندگار نام برد و گفت: امروز دشمن با ناکامی در جبهه جنگ رودررو به جنگ ترکیبی و شناختی روی آورده تا ملت ایران را در عرصه‌های مختلف ناکام بگذارد اما این جریان خطرناک نیز با هوشیاری و بصیرت ملت خنثی خواهد شد.

دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی استان اردبیل با آیت الله عاملی 

دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی استان اردبیل با آیت الله عاملی 

ارسال نظرات