خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون؛ این امنیت، آسایش و آرامش مرهون رشادت ها و ایستادگی رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس است، هشت سال دفاع مقدس ما نشات گرفته از نهضت عاشورا و کربلاست
کد خبر: ۹۵۴۰۹۴۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰

سرهنگ پاسدار احمد حمدی صخری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون امروز در مصلای نماز جمعه شهرستان و در روز آغاز هفته دفاع مقدس ضمن تبریک این هفته به بسیجیان و مردم ولایت مدار این شهرستان گفت: این امنیت، آسایش و آرامش مرهون رشادت ها و ایستادگی رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس است، هشت سال دفاع مقدس ما نشات گرفته از نهضت عاشورا و کربلاست. 

 

وی ادامه داد: جنگ تمام شد ولی دشمنان و استکبار همچنان باقی ماندند و با جنگ جدیدی به عنوان جنگ نرم یا شبیخون فرهنگی به میدان آمدند. 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون افزود: در دفاع مقدس سنگر و استعداد دشمن مشخص بود ولی در جنگ نرم که در واقع جنگ اراده هاست، هیچ چیزی مشخص نیست و کانون گرم خانواده و جوانان ما را هدف قرار گرفتند، خانواده ای که بنیان اصلی یک ملت و دولت است. 

 

وی با بیان اینکه دشمن در صدد فروپاشی خانواده است تا بتواند یک ملت یا دولت را نابود کند گفت: 

حملات زیادی از سوی دشمن در جنگ نرم صورت گرفت ولی بصیرت مردم ما باز هم جلوی همه فتنه ها را گرفت و دشمن را ناامید ساخت. 

 

وی تصریح کرد: فتنه ای که سال گذشته در کشور ما رخ داد بزرگترین جنگ جهانی در فضای مجازی بنام زن، زندگی، آزادی اتفاق افتاد، و تمام استکبار جهانی در فضای مجازی علیه کشور جمهوی اسلامی متحد شدند تا براندازی را انجام دهند. ولی بصیرت و آگاهی مردم ولایی ما جلوی این فتنه بزرگ را گرفتند و دوباره دشمنان را ناکام کردند. 

 

سرهنگ حمدی صخری با بیان اینکه مردم ما مردم ولایی و با بصیرت هستند و در همه صحنه ها حاضر میشوند و جواب استکبار جهانی را میدهند خاطرنشان کرد: این مردم شایسته خدمت و تقدیر هستند و مسئولین ما باید خدمت گذار این مردم باشند و مشکلات معیشتی و اقتصادی آنها را کمتر کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین