حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
هفته دفاع مقدس یادمان پیروزی انقلاب اسلامی و رشادت شهدای گرانقدر و ارج نهادن به آنان است.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۵۴
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸

مردم عزیز  ایران به تقویم شان نگاه بیندارند، پی خواهند برد که هفته دفاع مقدس به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر ادامه دارد.

در تاریخ ۳۱ شهريور ۱۳۵۹ رژيم بعثی عراق با برنامه‌ریزی قبلی و به منظور برانداختن نظام تازه تاسیس شدۀ جمهوری اسلامی ایران، جنگ وسیعی را عليه ايران شروع کرد که موجب شد جوانان غیور و همیشه در صحنه برای دفاع از خاک و میهن اسلامی به شهادت رسیدند. هفته دفاع مقدس یادآور ان روزها برای جوانان است تا بیشتر در جریان آن روزها قرار گیرند. در حال حاضر در بسیاری از شهرها و حتی روستاه ها پایگاه بسیج راه اندازی شد تا دانش آموزان و جوانان با نامنویسی در پایگاه ها، عضو بسیج شوند. خوشبختانه در میان برخی پایگاه ها علاوه بر کارهای عملیاتی به کارهای جهادی مانند توجه و رسیدگی به خانواده های کم درآمد و نیازمند و هنگام وقوع بلایای طبیعی از جمله سیل ویرانگر و زلزله به طور خودجوش به کمک مصدومان می روند و در ساخت و ساز سرپناه و خدمات عمرانی کارهای درخور توجهی انجام داده اند. بسیجی واقعی بدون هیچ گونه چشمداشت به مادیات در کارهای خیرخواهانه گوی سبقت می گیرند و با عشق برای مردم و کشور خدمت می کنند.  این روزها بهترین فرصت برای آشنایی جوانان و اهداف آنان است.

 

یادداشت

علی اکبر فرقانی - خبرنگار خبرگزاری بسیج

ارسال نظرات