خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امام جمعه موقت دزفول با اشاره به تلاش دشمن برای تحریف دفاع مقدس گفت: تحریف‌های دشمن درخصوص دفاع مقدس باید با جهاد تبیین و آگاه سازی درست خنثی شوند.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۷۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج دزفول حجت الاسلام مرتضی بیگدلی در خطبه های این هفته نمازجمعه در مصلای امام علی (ع) دزفول ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مردم دزفول در طول هشت سال جنگ تحمیلی با مقاومت در عرصه‌های مختلف حماسه خلق کردند.

وی افزود: تقدیم ۲ هزار و ۶۰۰ شهید، صدها جانباز و ایثارگر و ایثارگ ری خانواده هایشان قابل ستایش است چرا که به عشق ولایت فرمانبرداری کرده و عزیزانشان را به جبهه فرستادند.

امام جمعه موقت دزفول بیان کرد: مردم دزفول از رزمندگان و جبهه پشتیبانی کردند و اجازه ندادند حتی به یک وجب از خاک کشورمان تعرض شود.

وی بر ضرورت جهاد تبیین تاکید کرد و افزود: دشمن در تمام حوزه ها به ویژه جنگ شناختی تلاش زیادی کرده و ما وظیفه داریم با جهاد تبیین از تحریف و جنگ شناختی دشمن جلوگیری کنیم.

حجت الاسلام بیگدلی اظهارکرد: نخستین وظیفه ما، مقابله با تحریف‌های غلط در مقابل حقانیت دفاع مقدس است چرا که ما شروع کننده جنگ نبودیم بلکه دفاع کردیم و با مقاومت جانانه اجازه ندادیم دشمن به اهداف خود برسد.

وی افزود: دشمن می‌خواهد دفاع و مقاومت مردم کشورمان را امری دنیایی بیان کند در حالی که ما با رژیم بعث و مزدوران جهانی روبرو بودیم.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به اینکه مردم کشورمان در جنگ تحمیلی در برابر تجهیزات و دسیسه‌های کشورهای مختلف ایستادند، گفت: اکنون نیز هجمه‌های اقتصادی و فرهنگی فراوانی مطرح است و دشمن معضلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زیادی ایجاد کرده که همه در گرو هجمه نظامی است.

وی افزود: همه مسوولان باید بدانند وارد سنگری شده‌اند که ابتدا میدان جنگ بوده و اکنون به جنگ‌های دیگر تبدیل شده است لذا باید مدافع ارزش‌های اقتصادی و فرهنگی باشند.

حجت الاسلام بیگدلی بر ضرورت الگوسازی از ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: زنان و دخترانی که در هر سنگری جوانانی مانند آیت الله قاضی تربیت کردند باید الگوی مردم قرار گیرند و به دیگران معرفی شوند.

وی افزود: باید به نقش ایثارگران، جهادگران، سپاهیان، بسیج عشایر، بهداشت و درمان، بسیج روحانیت و دیگر اقشار در دفاع مقدس پرداخته و به جامعه شناخته شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین