حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام شیرازی جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع یادداشتی با عنوان «دنیا برای یک تحول بزرگ آماده باشد» منتشر کرده است.
کد خبر: ۹۵۴۷۰۰۰
|
۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱

دنیا برای یک تحول بزرگ آماده باشد

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ حجت الاسلام والمسلمین «علی شیرازی» جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادداشتی با عنوان «دنیا برای یک تحول بزرگ آماده باشد» پیرامون فتوحات جبهه مقاومت در نبرد با رژیم غاصب صهیونیستی منتشر کرده است که مشروح این یادداشت را در ادامه می‌خوانید:

چهارده روز از جنگ ۳۳ روزه گذشته بود. لبنان در زیر موشک های اسرائیل به سختی نفس می کشید. صهیونیست ها از زمین و آسمان به ضاحیه بیروت حمله می کردند. امیدشان این بود که شیعیان لبنان را از نفس بیندازند.
سید حسن نصرالله و عماد مغنیه می گفتند: کاش آن دو اسیر اسرائیلی را نگرفته بودیم. معلوم نیست سرنوشت جنگ چه می شود!
حاج قاسم هم نگران آینده این جنگ بود. بناشد هیاتی از لبنان به ایران بیاید و با امام خامنه ای دیدار کند.
عماد و حاج قاسم به ایران آمدند و در مشهد مقدس به محضر حضرت آقا مشرف شدند. آنان گزارش جنگ را به محضر مولایشان تقدیم کردند و گفتند: سید حسن هم شدیدا نگران و ناراحت است.
امام‌ خامنه ای به آنان فرمودند: به سید حسن بگویید: شما چه اسیر می گرفتید، چه نمی گرفتید، جنگ قطعی بود و اسرائیل به لبنان حمله می کرد. اسیر گرفتن شما باعث شد، شما با آمادگی وارد جنگ شدید.
ایشان در ادامه فرمودند: به سید حسن بگویید: نگران نباش! پیروز این جنگ شمایید.
سپس افزودند: نه تنها پیروز این جنگ، که در آینده حزب الله قدرت منطقه خواهد شد!!
خبر را که به سید حسن نصرالله دادند، آماده مصاحبه شد و اعلام کرد: پیروز این جنگ ماییم!
هنوز مصاحبه تمام نشده بود که حزب الله، ناوچه اسرائیل را زد! خبر را به سید دادند و او اعلام کرد: گفتم ما پیروز این جنگیم. دلیل هم رسید.‌ ناوچه اسرائیل را زدیم!!
جنگ امروز حماس با اسرائیل مرا به یاد این خاطره انداخت. جنگ جنگ است و قطعا مردم عزیز و مظلوم غزه هم کشته های زیادی می دهند؛ اما باید گفت: این پدیده نوظهور و جدید، طومار اسرائیل را در هم می پیچد.
باید مقاومت کرد. پیروزی نزدیک است.‌ این وعده الهی است. یکبار دیگر دنیا در این حرکت جدید، شگفت زده خواهد شد. پایان این حرکت، ریختن ستون های حاکمیت صهیونیست هاست.
دنیا باید آماده یک تحول بزرگ باشد. باید آماده سقوط اسرائیل باشد. آن روز بسیار نزدیک است. حکومت های منطقه امیدی به حیات اسرائیل نداشته باشند. ان الباطل کان زهوقا. روزهای جهان بدون اسرائیل فرا رسیده است.
کشورهای جهان راه خود را از راه اسرائیل جدا کنند.‌ کمی آینده نگر شوند.‌ در فردای بدون اسرائیل؛ توبه، مشکل گشا نیست.‌ تا دیر نشده به فکر چاره باشند و بدانند خطای امروزشان، نابودی فردا را برایشان تدارک می بیند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها