حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شرکت آب و فاضلاب منطقه۶- شهرری همچون سال‌های گذشته افتخار میزبانی و خدمات رسانی به زائران بارگاه حضرت عبدالعظیم‌حسنی(ع) را بدست آورد.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۰۳
|
۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵

هادی گل محمد مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی با اعلام این خبر گفت: شرکت آبفای منطقه۶ شهرتهران با استقرار تانکرهای آبرسانی و درج پیامهای مدیریت مصرف آب، در مسیر راهپیمایی به سمت حرم مطهردرشب ولادت باسعادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پذیرای زائرین بودند.

 گل محمد افزود: شرایط فرهنگی و مذهبی شهرری در شکل‌گیری پایه‌ها و تفکرات معنوی  استان تهران و حتی کشور بسیار موثر بوده و باعث این می‌شود که سیل زوار و عاشقان اهل بیت (ع) به شهرستان ری  مراجعه کنند.

وی اظهارداشت: با استفاده از این ظرفیت، برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت هفته فرهنگی ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و بزرگداشت هفته تربیت بدنی،توسط همیاران آب شرکت آبفای منطقه۶ شهرتهران طی هماهنگی با اداره ورزش و جوانان شهرری، انجام شد.

گل محمد در پایان به برپایی غرفه آموزشی در فرهنگسرای ولا اشاره کردو گفت: همیاران با نصب استند و استرابرد در طول مسیر پیاده‌روی خانوادگی از میدان ساعی تا میدان نماز و توزیع بروشورهای مدیریت مصرف، گریم کودکان ، پرسش و پاسخ از مدعوین واهدای هدایای تبلیغاتی به آموزش مدیریت مصرف پرداختند.

ارسال نظرات