حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان خواستار اجرای برنامه‌های مختلف در راستای توانمندتر شدن مردم در حوزه رسانه و تولید محتوای رسانه‌ای شد.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۴۳
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی جهانشاهی در دیدار مدیر سازمان بسیج رسانه سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، با تأکید بر نیاز آموزش همگانی سواد رسانه در جامعه خصوصاً این استان پهناور افزود: تربیت خبرنگار جزئی از مأموریت بسیج رسانه به شمار می‌آید و این سازمان ظرفیت بسیار زیادی در تربیت نیروی انقلابی و جهت‌دهی مردم به اهداف و برنامه‌های نظام مقدس و مقابله با فعالیت‌های دشمنان دارد.

وی با اشاره به این که چند سال است که سازمان تبلیغات اسلامی در رویکرد جدید خود به حوزه رسانه توجه ویژه‌ای داشته و به حوزه تولید رسانه‌ای و عرصه تبلیغ نوین به‌صورت جدی ورود پیدا کرده، ادامه داد: در سنوات اخیر برنامه محفل و امثالهم از جمله تولیدات این حوزه فعالیت‌های این نهاد است.

وی با تأکید بر این که بیشترین ضربه از دشمن را نظام در  حوزه رسانه و شبکه‌های اجتماعی می‌خورد و در این راستا مرکز رسانه در راستای حمایت و تقویت تولیدات رسانه مطلوب توسط جریانات مردمی در حال فعالیت بوده و باید تلاش کنیم تا مردم در حوزه رسانه و تولید محتوای رسانه‌ای در جامعه تقویت شوند، البته در این راستا نیاز است که خود ما نیز تولیداتی داشته باشیم.

جهانشاهی با استقبال از همکاری و مشارکت در راستای هم‌افزایی با نهادها و مراکز همسو در راستای رسیدن به اهداف مشترک، بر تداوم دیدارها و تشکیل کمیته‌های تخصصی و کارشناسی بین اداره کل تبلیغات اسلامی و سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان تأکید کرد.

وی با تأکید بر اینکه امروز بیشتر از همه ایام به سواد رسانه و نهادینه‌شدن آن در جامعه محتاجیم، بر تعامل و هم‌افزایی و تقویت نهادهای همسو تأکید و گفت: باید اقدامی را انجام دهیم که نیاز امروز انقلاب اسلامی بوده و هرچه داریم برای اجرای آن باید بهره‌گیری کنیم، در این راستا سیاست‌گذاری درست نیاز است.

 

کار جبهه‌ای رمز رسیدن به اهداف و اجرای کامل برنامه‌ها است

مدیر سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: باید کارها و برنامه‌هایمان را به‌صورت جبهه‌ای اجرا کنیم تا بتوانیم برنامه را به بهترین شکل اجرا و به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم.

پوریا یاسینی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از تعامل دو نهاد افزود: بسیاری از شوراها و جلسات موجود، بیهوده بوده و هزینه‌های گزافی نیز برای آن می‌شود؛ اما خروجی ندارند و نیاز است آنان یک تغییر رویکردی داشته و شاهد تحول در این گونه جلسات باشیم و از هزینه‌کرد بیهوده و اقدامات نمایشی جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به سکان‌داری خود در سازمان بسیج رسانه سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از اسفندماه 1400 تاکنون، اظهار کرد: در حال حاضر حدود 225 فعال رسانه ای را تحت پوشش داریم که شامل خبرنگاران عضو خانه مطبوعات، روزنامه ها، جراید و غیره می شوند.

یاسینی اضافه کرد: بر اساس تأکیدات فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق کشور در راستای ارتقای سواد رسانه در بین روابط‌عمومی‌ها، در کنار آموزهای مختلف رسانه‌ای برای اصحاب رسانه، یک دوره سواد رسانه‌ای را اخیراً با دعوت از یک استاد کشوری در زاهدان ویژه مسئولان روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان برگزار کردیم که مورد استقبال قرار گرفت و برنامه‌ها تداوم این‌گونه اقدامات است.

وی با بیان اینکه برخی از ادارات نیروی دارای سواد رسانه نداشته و تنها عکس گیرنده هستند، اظهار کرد: در تلاشیم این روند را با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط تغییر دهیم.

وی با اشاره به اینکه هر کاری در حوزه رسانه نیاز باشد ما می‌توانیم در سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان آموزش دهیم، خواستار تعامل و همکاری بیشتر دو نهاد شد.

شایان‌ذکر است در پایان این دیدار مقرر شد تا جلسات کارشناسی، دیدارها و اجرای برنامه‌های مشترک در دستور کار هر دو نهاد قرار گیرد.

ارسال نظرات