حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه در گفتگو با بسیج؛
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه با تاکید بر اینکه نابودی اسرائیل قطعی است، گفت: اتفاقاتی که در این روزها در غزه رخ می‌دهد، نشان دهنده افول سلطه‌گران و بیداری مردم آزادی خواه جهان است.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۴۸
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵

حجت‌الاسلام مهدی محمدی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی در ساوه؛ ضمن محکوم کردن جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی گفت: غزه پرچمدار عزت و غیرت و ایستادگی است.

وی افزود: امروز که مردم مظلوم فلسطین نیاز به کمک دارند نباید در برابر جنایات اسرائیل ساکت نشست؛ جنایت هولناک استکبار جهانی، رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل عواطف تمام انسان‌های آزاده را جریحه‌دار کرده است و در سران کشور‌های مدعی اسلامی متاسفانه هیچ حرکتی که نشان از رگ غیرت دینی یا انسان‌دوستی باشد، دیده نمی‌شود.
حجت‌الاسلام محمدی تصریح کرد: جنایت بی‌سابقه و حمله وحشیانه ارتش تروریست صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه که در پی سلسله جنایات ۷۵ ساله رژیم ضدانسانی صهیونیستی رقم خورد، وحشیانه‌ترین جنایات قرن را پیش روی جهانیان قرار داد و همگان را در بهت و حیرت فرو بُرد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ساوه عادی کردن دروغ و نسل‌کشی را جزو اقدامات رژیم صهیونیستی دانست و گفت: این رژیم کودک‌کش که به‌راحتی می‌تواند دروغ بگوید و دروغ‌هایشان را در کل دنیا گسترش دهند و اتفاقاتی که در این روزها در غزه رخ می‌دهد، نشان دهنده افول سلطه‌گران و بیداری مردم آزادی خواه جهان است.
وی در پایان با اشاره به آیه‌ی《ان شانئک هو الابتر》گفت: کسی که نسلش قطع و بریده خواهد شد، صهیونیسم و رژیم غاصب اسرائیل است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین