حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:
کد خبر: ۹۵۴۸۶۱۷
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷

این روزها اراضی اشغالی فلسطین بار دیگر شاهد وقوع جنایاتی است که در سایه سکوت رهبران و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر رخ می‌دهد و برگ سیاه دیگری را در تاریخ سیاسی معاصر جهان رقم می‌زند.

کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم در غزه و همچنین کودکان بی‌گناه موجب شده تا نفرت را از رژیم صهیونیستی دوچندان شده و همه دنیا باهویت پلید و زشت این اشغالگران آشنا شوند.

اکنون امت مسلمان و مظلوم فلسطین در غزه، با مقاومت خود عبارت «هیهات من الذله» را تفسیر کرده‌اند، چرا که قدمت ظلم به بلندای تاریخ است و فرعونیان همواره در ظلم به مظلومان دست داشته‌اند و اینک نمونه‌ای بارز از آن را در غزه مشاهده می‌کنیم، دردناک‌تر اینکه کشورهایی که دم از دموکراسی و حقوق بشر می‌زنند، سکوت اختیار کرده و به نظاره نشسته‌اند.

پس از ضربات دردناک مجاهدان فلسطینی، رژیم کودک کش صهیونیستی از یک سو دیوانه‌وار و به تصور جبران شکست غیرقابل‌ترمیم خود، حملات کور، وحشیانه و شبانه‌روزی با اقسام سلاح‌های ممنوعه و نامتعارف از جمله بمب‌های فسفری، خانه‌های فلسطینیان را بر سر زنان و کودکان و سالخوردگان نوار غزه تخریب کرد و با قطع آب و برق و ممانعت از ورود دارو و مواد اولیّه، اقدام به مجازات دسته‌جمعی ساکنان این منطقه محروم کرده و از سوی دیگر با مظلوم‌نمایی و گزارش‌های نادرست و حتی تصویرسازی مزورانه سعی در مظلوم‌نمایی و تطهیر هیولای دیوسیرت رژیم کودک کش نموده است.

کارمندان بسیجی ادارات سیستان و بلوچستان، ضمن تمجید از شجاعت و هوشمندی گروه‌های مقاومت و تبریک پیروزی‌های طوفان الأقصی، حمایت همه‌جانبه و همیشگی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده و از همه دولت‌های عربی و اسلامی، چهره‌های تأثیرگذار و همه آزادی‌خواهان جهان و سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری می‌خواهد که در برابر این جنایات هولناک سکوت و مصلحت‌سنجی را کنار گذاشته و ضمن محکومیت صریح و قاطع اقدامات ددمنشانه این رژیم، حمایت کامل و عاجل سیاسی، مادی و معنوی از مجاهدان فلسطینی و مردم مظلوم غزه به عمل‌آورند.

 

سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان

ارسال نظرات