خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۷ علی بن ابی‌طالب(ع) گفت: اتفاقات غزه و بمباران بیمارستان المعمدانی از نشانه‌های فروپاشی رژیم کودک‌کش صهیونیستی است و ان‌شاء‌الله به زودی شاهد زوال این رژیم خواهیم بود.
کد خبر: ۹۵۴۸۷۰۶
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳

سردار حسین تناور فرمانده لشکر عملیاتی ۱۷ علی بن ابی‌طالب(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم گفت: خداوند متعال وعده نابودی اسرائیل و قوم یهود را در قرآن داده است و اگر مسلمانان با صبر و استقامت در برابر وعده الهی متحد باشند، ان شالله به زودی شاهد محقق شدن این وعده الهی و نابودی اسرائیل خواهیم بود.

وی با ابراز امیدواری و آرزوی نصرت الهی برای جبهه مقاومت و مردم فلسطین در این نبرد سخت خاطر نشان کرد: امید است این نبرد به نابودی رژیم صهیونیستی و بیداری افکار عمومی ملت‌های آزاده جهان و رسوایی حامیان مستکبر این رژیم کودک‌کش منجر شود.

جمعی از رزمندگان لشکر عملیاتی ۱۷ علی بن ابی‌طالب(ع) با صعود به قله توچال ضمن افزایش آمادگی جسمانی و توان رزمی رزمندگان، با اعلام حمایت و آمادگی دفاع از مردم مظلوم فلسطین، گرامیداشت شهدای مدافع حرم و شهدای انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) تجدید بیعت بستند.

اتفاقات غزه و بمباران بیمارستان المعمدانی از نشانه‌های فروپاشی قدرت پوشالین اسرائیل است

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها