حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: استکبار به اشتباه ، جریان جبهه مقاومت را نوچه‌های جمهوری اسلامی خطاب می کند اما ایران براساس دکترین مقاومت، نیرو هایی تربیت می‌ کند که روی پای خود بایستند اما این غرب است که برای رسیدن به اهداف خود، به دنبال نوکر و نوچه می‌گردد .
کد خبر: ۹۵۴۸۷۲۹
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰

به گزارش خبرنگار دفاعی_امنیتی خبرگزاری بسیج، محمد جواد اردشیر لاریجانی عصر یک شنبه در نشست «آمریکا، بحران ساز بحران زیست» که در موسسه فرهنگی - پژوهشی انقلاب اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه بحران، نتیجه‌ی نحوه پیگیری منافعی است که دولت‌های غربی برای خودشان قائل هستند گفت: در همه بحران‌هایی که الان در جهان وجود دارد ، نقش آمریکا قابل مشاهده است.  

وی افزود: این نقش، هم در ایجاد بحران و هم در ادامه‌ی آن می باشد. بحران زیست، یعنی آمریکا منافعی که برای خودش تعریف می‌کند، با ادامه بحران قابل وصول است.

لاریجانی با اشاره به چگونگی تعریف منافع آمریکایی ها و حدود شان برای رسیدن به منافع بیشتر گفت: آمریکایی‌ها قائل به اداره دنیا هستند. آن‌ها بعد از فروپاشی شوروی رسما اعلام کردند که جهان آماده است تا توسط آمریکا اداره شود. در سندهای راهبرد ملی‌ آن‌ها، اینکه آمریکا رهبری دنیا را به عهده دارد، قابل مشاهده است.

وی تصریح کرد: اخیراً وزیر خارجه یکی از کشورهای همسایه درباره مشروعیت یافتن دکترین مقاومت ایران در منطقه به سران کشور های غربی هشدار داد و گفت این مسئله خطر جدی برای منافع خیلی کشورهاست و باید کاری کرد که دکترین مقاومت در فلسطین جریان نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دکترین مقاومت، تهدید کننده‌ی منافع استکبار است افزود: این دکترین که پایه‌گذار آن، حضرت امام (ره) بودند و مقام معظم رهبری هم آن را پیگیری می‌کنند، دکترین بسیار موفق جمهوری اسلامی بوده است و دارای مبانی فکری است که حالا تبدیل به صدایی شده که باید به حساب بیاید.

وی با رد ادعای رسانه‌های غربی درباره نسبت جمهوری اسلامی و گروه‌های مقاومت، تصریح کرد: به غلط به جریان مقاومت می‌گویند نوچه‌های جمهوری اسلامی! ما نوچه‌پرور نیستیم. ما نیروهایی پرورش می‌دهیم که روی پای خودشان هستند ‌و در برخی مسائل، حتی از ما تیزتر هستند؛ این از خصلت‌های دکترین مقاومت ماست. جریان استکبار جهانی اما برای پیشبرد اهدافش، نوکر و نوچه می‌خواهد.

وی درباره ایجاد توطئه به‌عنوان یکی از راهبردهای بحران‌ساز آمریکا اظهار داشت: توطئه نوعی پیشرفته از تروریسم است و آمریکا هیچ حد و مرزی برای ایجاد توطئه و رسیدن به اهداف خود ندارد؛ لذا خشونت بی حد و مرز همیشه در توطئه‌ها وجود دارد. غرب و جریان استکبار حاضر است برای رسیدن به اهدافش، تعداد زیادی انسان کشته شوند و این را برای خودش کاملاً معقول می‌داند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها