سردار حیدرنیا با اشاره به اهمیت امید آفرینی در جامعه، گفت: بسیج در شادی مردم سهیم است و در حد توان در شادکردن دل مردم و امید آفرینی در سطح جامعه می‌کوشد.
کد خبر: ۹۵۵۲۳۰۹
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام، در آئین اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار البرزی در مجتمع پذیرایی مشکات سپاه استان البرز در محمد شهر، اظهار داشت: بسیج یک نیروی مردمی است که علاوه بر ماموریت‌های که در تامین امنیت مردم دارد، نقش مهمی در امید آفرینی در جامعه دارد و همواره بستر ساز تسهیل در ازدواج و اشتغال در جامعه بوده است.
بسیج در شادی مردم سهیم است
وی با اشاره به اینکه کمتر به نقش سازنده بسیج در امیدآفرینی در جامعه توجه شده است، افزود: رسانه‌های بیگانه همواره در تلاش هستند تا بسیج این پاره تن ملت را با انتشار اخبار دروغ و جعلی جدا کنند در حالی که فعالیت‌های بسیج در عرصه‌های مختلف نور امید و عشق را در جامعه فروزان کرده است و این وظیفه رسانه‌های با اخلاق و متعهد داخلی است که روایتگر خدمات عاشقانه بسیج به مردم باشند.

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه خود را در برابر ازدواج جوانان مسئول می‌دانیم، تصریح کرد: ازدواج سنت نبوی است و باید از آن حمایت شود تا بستر زندگی سالم اسلامی ایرانی و زیست عفیفانه در جامعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد نابودی جمعیتی ما است، بیان داشت: پویایی و بالندگی یک کشور در گرو جمعیت جوان و خلاق یک کشور است و به همین سبب باید بستر ازدواج و اشتغال جوانان فراهم شود و با فرهنگ سازی و نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی، زمینه فرزندآوری بیشتر در خانواده‌های کشور فراهم شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها