حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به جهت بالا بردن آموزش و آمادگی دفاعی اردوی تمرینات تاکتیکی رزمی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی با حضور پایوران و بسیجیان گردان ۱۱۲ حضرت امام حسین(ع) در اردوگاه قدس شهرستان شهرضا برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۵۳۰۸۹
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر 14 امام حسین(ع) استان اصفهان :  اردوی تمرینات تاکتیکی رزمی جهت بالا بردن اطلاعات رزمی و افزایش مهارت تاکتیکی برای بسیجیان گردان۱۱۲ حضرت امام حسین(ع) در اردوگاه قدس شهرستان شهرضا برگزار شد.

فرمانده گردان ۱۱۲ امام حسین(ع) با اعلام این خبر گفت: بسیجیان منتخب گردان روز قبل از اجرای برنامه در محل گردان در کلاس های عملی شرکت کرده و توسط مسئول برگزاری اردوی گردان نسبت به ماموریت وجزئیات آن توجیه شدند.

وی در ادامه افزود : بسیجیان ضمن حضور در اردوگاه در طول تمرینات تاکتیکی اقدام به حرکت به سمت اهداف از پیش تعیین شده با استفاده از مسیر یاب های دستی نمودند و به تمامی اهداف از قبل مشخص شده دست یافتند.

این فرمانده خاطرنشان کرد: در ادامه بسیجیان اقدام به اجرای دیگر برنامه ها از جمله گشتی شناسایی و رزمی در منطقه از پیش تعیین شده نمودند.

اجرای اردوی تمرینات تاکتیکی رزمی با حضور بسیجیان گردان

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین