حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار حیدرنیا گفت: ۵۲ عنوان برنامه در قالب ۵۴۰۰ برنامه در هفته بسیج در سطح استان البرز برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۵۴۵۰۱
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج ضمن تبریک آغاز هفته بسیج، گفت: هفته بسیج امسال با شعار «بسیج، امید ملت ایران» از روز دوشنبه ۲۹ آبان، آغاز و تا روز یکشنبه ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

۵۴۰۰ برنامه در قالب ۵۲ عنوان برنامه در استان البرز در هفته بسیج اجرا می‌شود

سردار حیدرنیا با بیان اینکه بسیج، بی‌نظیرترین دستاورد انقلاب اسلامی ماست، افزود: بسیج تبدیل به الگویی برای تمام آزادیخواهان در سراسر دنیا شده است‌.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به نقش بی‌بدیل بسیج در عرصه‌های اجتماعی کشور، اظهار داشت: نقش بسیج در حفظ امنیت داخلی و مقابله با ناامنی‌ها در کشور، جنگ تحمیلی و دفاع از خاک میهن، مقابله با تهاجم فرهنگی، سازندگی و کمک به مردم در مقابل حوادث و بلایای طبیعی، پیشرفت‌های علمی و الگوگیری آزادیخواهان سراسر دنیا ، انکارناپذیر است.

وی با اشاره به فضاسازی شهری و تبلیغات مناسب با هفته بسیج در سطح شهر، از روزشمار هفته بسیج و نام‌گذاری هر روز از این هفته خبر داد.

سردار حیدرنیا تصریح کرد: برگزاری نشست خبری در سپاه استان البرز و نواحی بسیج در سطح استان با اصحاب رسانه جهت تبیین برنامه‌های هفته بسیج و همچنین برگزاری شورای اداری استان و شهرستان‌ها برای گزارش اقدامات بسیج از اقدامات قبل از آغاز هفته بسیج است.

سردار حیدرنیا طلیعه هفته بسیج را با برگزاری مراسم اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه توسط بسیج سازندگی به زوج‌های جوان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی عنوان کرد و افزود: تالار پذیرایی مشکات بسیج در استان ویژه برگزاری مراسم‌های ازدواج آسان با کمترین هزینه در اختیار این زوج‌ها قرار دارد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در ادامه به تبیین و تشریح برنامه‌های هفته بسیج در سطح استان البرز پرداخت و گفت: برگزاری ۸۸۰ نشست تبیینی و بصیرتی در اماکن عمومی، ۴۴۰ نمایشگاه‌ مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی و دستاوردهای بسیج، ۲۵۰ اردوی راهیان پیشرفت، ۴۴۰ مسابقه فرهنگی هنری، ۱۰۶ مراسم یادواره شهدا، ۴۴۰ کارگاه و نشست آموزشی، ۷۰ اردوی جهادی و خدمات رسانی، ۴۴۰ مورد تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران، ۵۰ هزار بسته کمک مومنانه در رزمایش مومنانه، ۱۱۰ مورد میز خدمت با حضور مسئولین، ۸۸ مورد اجرای پاتوقی گروههای هنری سرود و تئاتر با موضوع غزه مورد برگزاری ۴۴۰ مورد مسابقات ورزشی از برنامه‌هایی است که قرار است در این هفته در سطح استان البرز برگزار شود.

وی از حضور ۱۲۶۵ شرکت کننده در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در ۶ ناحیه بسیج استان خبر داد و افزود: این رویدادها با هدف استعدادیابی تولید محتوای بسیج توسط معاونت فضای مجازی بسیج برگزار شده و اختتامیه آن در هفته بسیج برگزار خواهد شد.

سردار حیدرنیا از افتتاح رزمایش جهادگران فاطمی با حضور ۴۴۰ گروه جهادی، ۴۴۰ پروژه اقتصاد مقاومتی عمران سازندگی، اعزام ۴۴ تیم جهادی پزشکی به مناطق محروم و برطرف کردن مشکلات ۷ روستا توسط بسیج سازندگی ، بسیج مهندسین ، جامعه پزشکی و نواحی در روز دوشنبه ۲۹ آبان ، اولین روز هفته بسیج با شعار بسیج، جهاد خدمت، سازندگی خبر داد.

وی در پایان ضمن تشکر از اصحاب رسانه در تبیین برنامه‌های بسیج، از ایشان دعوت کرد در راهپیمایی حمایت از مردم غزه شرکت کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها