خبرهای داغ:
هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین افتتاح شد.
کد خبر: ۹۵۵۴۶۱۱
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲

 

قزوین_ به گزارش بسیج، صبح امروز هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در مجتمع فرهنگی و هنری کانون قزوین با حضور مدیران فرهنگی استان افتتاح شد.

سیدعلی اکبر موسوی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین، حسین براتی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حجت الاسلام عبدالله قجر از سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری، معاونان آموزش و پرورش و جمعی از اهالی فرهنگ و رسانه و ناشران استان در این برنامه حضور داشتند.

گفتنی‌ست دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان با شعار«آینده خواندنی‌ست» و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، انجمن فرهنگی ناشران استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نهاد کتابخانه های عمومی، اداره کل صدا و سیمای استان و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در مجتمع فرهنگی و هنری کانون استان قزوین واقع در شهرک کوثر برپا شده است و علاوه بر کتاب‌ها و محصولات فرهنگی کانون، شامل آثار چندین ناشر استانی در حوزه کودک و نوجوان است که با تخفیف ویژه ارائه می‌شود.

رونمایی از تا‌زه ترین کتاب محمد سبحان کشاورز( یکی از نویسندگان نوجوانان استان ) و اجرای برنامه‌های متنوع هنری پرنشاط برای دانش‌آموزان در سالن نمایش مجتمع کانون از بخش‌های دیگر این برنامه بود.

علاقه‌مندان می‌توانند در مدت برپایی این نمایشگاه، همه روزه از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۰ از این نمایشگاه بازدید نمایند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها