حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نمایشگاه رویکردهای مردمی‌سازی فعالیت‌های بنیاد تعاون بسیج، با رویکرد مردمی سازی در حال برگزاری است.
کد خبر: ۹۵۵۴۶۷۲
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ سردار اسماعیل احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج گفت: مردمی سازی اقتصاد و دیگر امور در حکمرانی اسلامی رکن اساسی است.

 

وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری افزود: ایجاد حرکت عمومی با محوریت جوانان و مردم هست، هرچه نقش حکومت، بیشتر، به تنظیم گری، حمایت گری و تسهیل‌گری نزدیک بشود و تصدی گری را به مردم بسپارد؛ این کار صحیح تری است.  

 

سردار احمدی مقدم ادامه داد: بنیاد تعاون بسیج از تصدی‌گری به سمت هدایتگری، تسهیل‌گری و تشکیل زنجیره‌های ارزش چون قطعات تولید در کشور؛ تولیدکننده، مواد اولیه، بازار حرکت کرده است.


بنیاد تعاون بسیج به سمت هدایت گری و تسهیل گری حرکت کرده است

 

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی بیان داشت: ایجاد حلقه‌های مفقوده ، اتصال زنجیره و تشکیل زنجیره خیلی ارزش آفرین است. خیلی خوشحال شدم وقتی مشاهده کردم؛ در همه زمینه‌های بهداشتی، صنعتی، رسانه‌ای، فناوری‌های نرم، ساختمان و هر عرصه دیگر، در کل، این رویکرد غالب که بسیج از سمت تصدی‌گری به سمت این حرکت عمومی؛ قدم گذاشته و این یک ظرفیت وسیعی است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها