فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر در خطبه‌های نمازجمعه امروز اهل‌سنت شهرستان، شاخصه‌های بسیجی از منظر رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) را تبیین کرد.
کد خبر: ۹۵۵۴۷۴۴
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از نیکشهر، سرهنگ پاسدار حسین نکویی به تشریح شاخصه‌های جوان مؤمن و انقلابی از دیدگاه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پرداخت و گفت: جوان انقلابی خود را مدیون اسلام و انقلاب می‌داند، مؤمن به انقلاب و مبانی آن و دوستدار انقلاب و نظام اسلامی باشد.

وی افزود: جوان انقلابی و بسیجی باید معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد، خود را برای همه میدان‌ها موردنیاز انقلاب اسلامی آماده کند، در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ثابت‌قدم باشد و پیشتاز حرکت‌های انقلابی، رابطه خود را با امام و آرمان‌هایش پیوسته حفظ می‌کند.

نکویی در ادامه اذعان کرد: جوان بسیجی معتقد به استقلال فکری سیاسی فرهنگی و اقتصادی است و خودش را برای مسئولیت بزرگ آماده می‌کند، به دنبال کسب آگاهی سیاسی و بصیرت است و تاریخ معاصر خود را خوب می‌داند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر گفت: جوان انقلابی نسبت به محیط پیرامون خود حساس، فعال و اثرگذار است و به دنبال وحدت و هم‌افزایی جامعه می‌باشد و کار و تفکراتش اسلامی و انقلابی و در صف اول دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حضور دارد.

ارسال نظرات