حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آنچه در طوفان‌الاقصی به عنوان استثنایی‌ترین عملیات غافلگیرکننده اتفاق افتاد، انعکاسی از ظلم‌های یکصدساله بریتانیا، آمریکا فرانسه و رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است که ۷۵ است آنها را از سرزمین خود بیرون رانده و آواره کرده‌اند.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۰۳
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۱

به گزارش خبرنگار دفاعی_امنیتی خبرگزاری بسیج، سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی در اجتماع سراسری حمایت از کودکان فلسطین در میدان انقلاب تهران اظهار داشت: همه ایران اسلامی سرشار از محبت، عاطفه، احساس عمیق و غیرت دینی برای حمایت از کودکان و شریف‌ترین مردمان روی زمین، فلسطین عزیز است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بعد از جنگ جهانی اول که قیمومیت شرق مدیترانه و شامات به انگلستان و فرانسه منتقل شد، دولت انگلستان با اعلامیه بالکان وزیر خارجه وقت، زمینه را برای انتقال صهیونیست‌ها به سرزمینی‌های فلسطین آماده کرد.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه دولت انگلستان سرزمین فلسطین را از ملت این کشور غصب کرد و آن را در اختیار صهیونیست ها قرار داد، بیان داشت: پس از آن ماجراهای خطرناک و ویرانگری اتفاق افتاد و ماجرای کشتار و قتل عام مسلمانان در دیر یاسین در سال ۱۹۴۸ به وقوع پیوست و صهیونیست ها بیش از ۱۰۰ مسلمان فلسطینی را به شهادت رساندند.

وی اظهار داشت: در سال ۱۹۵۶ ماجرای قتل عامل کفر قاسم اتفاق افتاد و در حالی که اهالی روستا از کار برمی‌گشتند، رژیم صهیونیستی آنها را قتل عامل کرد و جوانان فلسطینی را به درون میدان می‌آوردند و به شهادت می‌رساند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ۴ هزار فلسطینی در دو روز در اردوگاه‌های صدرا و شتیلا به شهادت رسیدند، فلسطینی‌ها آواره شدند و یک ملت بدون سرزمین و آب و خاک و حق حاکمیت شدند.

سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم ضمن قدردانی از ملت شریف ایران که در حمایت از کودکان مظلوم غزه در سراسر کشور به میدان آمده‌اند، اظهار داشت: امروز ایران اسلامی سرشار از محبت، عاطفه، غیرت دینی، تعصب الهی، برای حمایت از کودکان غزه و مردم فلسطین است، مردمی که شریفت‌ترین مردمان روی زمین هستند. 

وی تصریح کرد: امروز نه قدرت پوشالی ارتش آمریکا می‌تواند مدافع رژیم صهیونیستی باشد نه آن دستگاه مخوف و پیچیده‌ای که صهیونیست‌ها با تکیه برا آن شب‌ها آرام می‌خوابیدند. طوفان الاقصی نشان داد فاصله فروپاشی با شرایط عادی فقط ۸۰ کیلومتر است و فاصله زمانی از آغاز شروع عملیات فقط ۴۸ است و از شمال فقط ۱۲۰ کیلومتر، از جنوب ۸۰ کیلومتر و از شرق فقط ۶۰ کیلومتر تا طوفانی مانند الاقصی فاصله جغرافیایی دارند تا این رژیم را در هم شکند و آنها را متلاشی کند.

ملت ایران شریک مردم فلسطین در پیروزی بر رژیم صهیونیستی هستند

«محمد یوسف الداوی» عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس اظهار داشت: با وجود تمامی زخم‌ها، فشارها و جنایات صورت گرفته، ملت مقاوم فلسطین برتر و پیروز هستند.

وی خطاب به مردم حاضر در این تجمع با شکوه گفت: امروز مقاومت سلحشورانه در غزه ادامه دارد و شما مردم ایران جزئی از این مقاومت هستید. ای امت مسلمان ایران! بدانید که شما همراه ما در این جنگ و مبارزه حضور دارید و شما شریکان ما در این پیروزی خواهید بود.

عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس ادامه داد: همه ما باهم به‌چشم خواهیم دید که در مسجدالاقصی نماز خواهیم گذارد. ای ملت ایران! اطمینان داشته باشید که غزه با وجود تمامی زخم‌هایی که به آن وارد شده است، پیروز خواهد شد.

الداوی عنوان کرد: ای مردم ایران! اطمینان داشته باشید که دشمنان از شما در هراس‌ هستند؛ مطمئن باشید که دشمن امروز از این تجمع شما به لرزه درآمده است؛ چون می‌داند و اطمینان دارد که همه شما سربازان آزادی فلسطین هستید و شما به‌دنبال مبارزه با این رژیم هستید.

وی اضافه کرد: از فلسطین، و شمال و جنوب غزه به شما درود می‌فرستیم. در فلسطین و قدس با هم دیدار خواهیم کرد. سلام خدا بر شما ای «سابقون»؛ سلام خدا بر شما باد ای مخلصین. ما همراه شما منتظر تحقق وعده الهی هستیم و مطمئن باشید که پیروزی به‌زودی محقق خواهد شد.

بسمه تعالی

قطعنامه تجمع بزرگ حمایت از کودکان فلسطینی و محکومیت بمباران مراکز درمانی

وَإِذَا اَلْمَوْؤُدَةُ سُئِلَتْ بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ

عملیات پیروزمندانه طوفان الاقصی و ضرباتی که توسط یک گروه کوچک مقاومت فلسطینی و با برنامه ریزی دقیق وهدفمند بر پیکر پوشالی رژیم اشغالگر قدس وارد شد چنان کاری و راهبردی بود که تمام ساختار‌های سیاسی، نظامی و امنیتی آن را به چالش کشیده وهیمنه متصور سیاسی، امنیتی و اطلاعاتی و راهبردی رژیم اشغالگر قدس که همواره برتری برای خود درمقایسه با ملت‌های منطقه قائل بوده را زیرسوال برد و گزاره شکست رژیم صهیونیستی را به یک گزاره کاملاً در دسترس برای ملت‌های مسلمان تبدیل کرده وتصویر بازنده وشکست خورده رژیم اشغالگر قدس را پیش چشم افکار عمومی منطقه وجهان قرار داد وحتی برای سران این رژیم منحوس مسجل شد که دیگر اسرائیل هیچ وقت خانه امن نخواهدبود واین شروع یک پایان است.

واما غزه صحنه امتحان ملت‌ها و دولت‌ها وآزمون میزان پایبندی بشر قرن بیست ویکم به اصول انسانی وقواعد اخلاقی و اثبات ناکارآمدی مکاتب دروغین وجعلی غربی و رونمایی چهره شیطانی غرب وحشی و ازسوی دیگر خاستگاه پایمردی نسل جدیدی از ملت قهرمان فلسطین ومقاومت پایدار در برابر زور گویان عالم است. صحنه فجیع کشتار بی رحمانه کودکان غزه وشهادت حدود دوازده هزارنفر که بیش از پنج هزارنفر آنان کودکان معصوم و بیگناه هستند وتخریب و ویران‌سازی خانه‌های یک ملت و آواره‌سازی صد‌ها هزار زن، مرد وکودک و بی‌توجهی آمریکا و متحدان غربی به ده‌ها قطعنامه وکنوانسیون بین‌المللی که نظیر این صحنه‌ها را درتاریخ کمتر می‌تواند یافت؛ و امروز ملت بزرگ ایران که از همان آغاز پیروزی انقلاب خود به رهبری حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه)، سرشت پلید آمریکا وخوی درندگی و وحشیگری رژیم منحوس صهیونیستی را بخوبی آگاه بود همراه با ملت‌های جهان و همصدا باحنجر‌های خونین و ناله‌های دردناک مادران غزه ودر دفاع از کودکان مظلوم غزه و این ملت سربلند باندای'الله اکبر خامنه‌ای رهبر'اعلام میکند:

۱. اولین و فوری‌ترین اقدام، جلوگیری ازکشتار مردم غزه وحملات کور علیه غیرنظامیان بویژه حمله به بیمارستان‌ها، مدارس، اردوگاه‌ها و مراکز امداد رسانی است و باید مجامع جهانی و همه ابزار‌ها برای وادارسازی آمریکا ودشمن صهیونیستی به پذیرش آتش‌بس فوری ودائمی ماشین کشتار مردم، فعال شوند.

۲. هرچه سریعتر باید محاصره غزه رفع گردد و گذرگاه رفح و گذرگاه‌های منتهی به غزه فوری و بدون قید و شرط بازگشایی و امداد رسانی و ورود غذا و دارو و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه و حیاتی برای نجات بیماران و مجروحین در سریعترین وقت ممکن انجام شود و به‌همین منظور ازکشور‌های همسایه فلسطین اشغالی خاصه مصر و اردن می‌خواهیم با بازکردن گذرگاه‌ها زمینه کمک به مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین را فراهم آورده و درصورت عاجزبودن از تامین حفاظت از این گذرگاه‌ها با سپردن پدافند آن‌ها به جبهه مقاومت نام خود را ازفهرست ساکتین جنایات رژیم ددمنش صهیونیستی پاک سازند.

۳. نیرو‌های نظامی وماشین کشتار رژیم صهیونیستی باید ازغزه خارج و به تمامیت ارضی فلسطینیان احترام گذاشته شود؛ فلسطین از آن فلسطینیان است و هیچکس نمی‌تواند این ملت را از حق مسلم خویش محروم نماید.

۴. دادگاه بین‌المللی برای تعقیب و مجازات سران جنایتکار صهیونیست، آمریکا و همه دست‌اندرکاران نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت درجنگ اخیر تشکیل و ضمن مجازات رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جنایتکار باید خسارات وارده به مردم غزه پرداخت گردد.

۵. از حکام عرب و دول اسلامی بجای اقدامات نمایشی و صرف محکومیت لسانی، مصرانه می‌خواهیم مراوده اقتصادی با رژیم اشغالگر و جنایتکار صهیونیستی را قطع نموده و با شناسایی نشان‌های اقتصادی و تجاری کالا‌های صهیونیستی، اجناس و کالا‌های این رژیم منحوس درسراسرجهان تحریم گردد.

۶. باید کریدور هوایی نقل و انتقال هواپیما‌های رژیم صهیونیستی ازسوی کشور‌های جهان بسته و خطوط هوایی این رژیم منحوس زمین‌گیر شوند.

۷. جنایات وحشیانه و بی‌نظیر حیوان صفت‌های صهیونیست درکشتار کودکان مظلوم، ویرانی مراکز درمانی و تبدیل بیمارستان‌ها به گورستان و محروم‌کردن یک ملت از ضرورت‌های اولیه مانند آب، غذا و دارو احساسات ملت‌های آزاده را جریحه‌دار ساخته است. ضمن اعلام آمادگی ملت بزرگ ایران برای پذیرش و درمان مجروحان فلسطینی، جوانان ایرانی آماده‌اند تا درصورت فراهم آمدن شرایط، باحضور درکنار رزمندگان جبهه مقاومت درسی فراموش ناشدنی به سفاکان خون‌آشام صهیونیست بدهند.

در پایان با تقدیر از اقدامات دولت مردمی و حمایت از راهبرد‌های هوشمندانه، ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی از تمامی ملل آزادی خواه، ظلم ستیز و وجدان‌های بیدار بشریت می‌خواهیم با استمرار حضور آگاهانه و اجتماع و اعتراض به این جنایات هولناک، دولت‌های خود را به اقدام قاطع و مناسب علیه این رژیم سفاک و دیوسیرت وادار سازند.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

ارسال نظرات
پر بیننده ها