حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت25آبان سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان آیین تکریم و تجلیل از خانواده شهدای دفاع مقدس همراه با برنامه های متنوع فرهنگی با حضور مردم محلی، خانواده شهدا، بسیجیان و پایوران گردان 105حضرت امام حسین (علیه السلام) در گذر پارک زمزم سه ‌راه سیمین اصفهان برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۵۵
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹

به گزارش خبر گزاری بسیج از لشکر 14 امام حسین (علیه السلام)،  آیین تکریم و تجلیل از خانواده شهدای دفاع مقدس بمناسبت سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان به همت گردان 105حضرت امام حسین (علیه السلام) در گذر پارک زمزم سه ‌راه سیمین اصفهان انجام شد.

فرمانده گردان 105 حضرت امام حسین (علیه السلام) خانواده شهدا را در جامعه الگو خواند و گفت: خانواده شهدا مظهر صبر و بردباری بوده و استقامت خانواده شهدا ستودنی است، خانواده شهدا چشم و چراغ این نظام و مملکت و مردم هستند و تجلیل و بزرگداشت مقام شهدا و خانواده شهدا در واقع ارج نهادن و بزرگداشت نظام و ارزش های انقلاب است.

وی افزود: امروز در جامعه بیش از هر زمانی نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و شهدا سرمایه اصلی نظام اسلامی و عامل اقتدار، امنیت و آسایش امروز کشور هستند که با جانفشانی ایران اسلامی را سربلند و عزتمند کردند.

این فرمانده افزود: به مناسبت ۲۵ آبان ماه سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان بسیجیان و رزمندگان این گردان نیز دوشادوش مردم شهید پرور اصفهان با برپایی مراسمی در گذر پارک زمزم سه‌راه سیمین اصفهان و دعوت از خانواده شهدای منطقه محل برگزاری مراسم، ضمن تکریم و تجلیل از خانواده شهدا نام و یاد شهدا را گرامی داشتند.

لازم به ذکر است که آقای عبدالهی از هادیان سیاسی به عنوان سخنران اصلی این آیین به سخنرانی پرداخت و گروه سرود فرهنگی هنری طاها از فرزندان شاهد و ایثارگر به اجرای برنامه های همخوانی هنری در این مراسم پرداختند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین