حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مقاومت و مظلومیت مردم غزه باید روایت شود. هفته بسیج فرصت مناسبی برای جهاد تبیین و بیان جلوه های مقاومت و مظلومیت مردم غزه صورت بگیرد.جنگ غزه علاوه بر توقف باید سران رژیم منحوس صهیونیستی و همچنین سران آمریکایی محاکمه شوند.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۷۰
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های امام خمینی (ره) که امروز ۲۸ (آبان) برگزار شد، تصریح کرد: امسال مراسم زیارت مرقد مطهر و نورانی بنیانگذار کبیر انقلاب جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با امام راحل و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان آغاز برنامه های هفته مبارک بسیج در شرایطی برگزار می شود که در قسمتی از جهان اسلام شاهد تقابل جبهه حق و باطل و تقابل اسلام و کفر هستیم متجاوزان عالم و آمریکایی ها که در سابقه ۲۵۰ ساله تاریخ خود بیش از ۲۳۰ سال آن را جنگ، شرارت، خون ریزی و تجاوز به حقوق دیگران شامل می شود.

هفته بسیج فرصت مناسبی برای جهاد تبیین و بیان جلوه های مقاومت و مظلومیت مردم غزه است/ سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی به دلیل جنگ غزه باید محاکمه شوند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در کنار بعضی از قدرت های دیگر اروپایی، توسط اروپا، انگلیس، آلمان و فرانسه تلاش کردند تا رژیم در حال فروپاشی صهیونیستی را از یک معرکه هولناک نجات بدهند. عملیات طوفان الاقصی به تعبیر رهبر معظم انقلاب شکست غیرقابل ترمیمی را بر گُرده رژیم صهیونیستی گذاشت.

 

وی افزود: دشمنان محور مقاومت، تلاش کردند تا توان ها و ظرفیت های خود را در کنار این متجاوزان بر علیه مردم مظلوم فلسطین و مردم غزه به کار بگیرند.

 

سردار سلیمانی تصریح کرد: مقاومت مردم غزه و پایمردی ساکنان غزه اعم از کودکان زنان و مردم سرزمين فلسطین شکست دیگری بود که بر این رژیم منحوس وارد کرد. فلسطینیان عزیز توانستند یک پیروزی دیگری را کسب کنند. آنها فکر کردند با این حملات، وحشی‌گری ها و شهادت گسترده که برای کودکان معصوم و زنان مقاوم غزه رقم خورده، کمر مقاومت را سست می کنند و می شکند.

 

ایستادگی مقاومت مردم غزه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره بر اینکه همه دنیا شاهد مقاومت مردم غزه هستند، بیان کرد: مقاومت و ایستادگی غیرقابل تصور مردم غزه در برابر متجاوزان یک پیام گسترده در سطح جهان را منتشر کرد، تا بپرسند مقاومت ریشه در کجا دارد و وسیله ای برای معرفی اسلام ناب، معرفی فرهنگ مقاومت و شهادت بشود.

 

وی ادامه داد: فرهنگ مقاومت انقلاب اسلامی از لسان رهبر معظم انقلاب اسلامی به جهان صادر شد و تا امروز مقاومت مردم غزه یکی از ارکان مهم ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت شود.

 

سردار سلیمانی افزود: سومین پیروزی که مردم مظلوم فلسطین و مردم غزه به دست آوردند؛ در یک طرف ظرفیت های رسانه ای نظام سلطه، غول های رسانه ای تلاش کردند با تحریف حقایق و تزویر صحنه های نامناسبی از عملیات طوفان الاقصی مخابره کنند.

 

غول‌های رسانه‌ای تلاش کردند که حقایق موجود در غزه را تحریف کنند

وی ادامه داد: غول‌های رسانه‌ای تلاش کردند که حقایق موجود در غزه را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند تا به این ترتیب روایت نادرستی از طوفان‌الاقصی به مردم جهان مخابره شود؛ اما همان خون‌های به ناحق ریخته شده، حقانیت مردم مظلوم فلسطین را به دنیا مخابره کرد و وجدان‌های بیدار دنیا هر یک تبدیل به یک رسانه شدند؛ بدین ترتیب جبهه رسانه‌ای مردم‌پایه برای دفاع از حقوق‌ فلسطینیان در جهان شکل گرفت و این باعث شد در کشور‌های اروپایی و آمریکایی راهپیمایی‌های چند صد هزار نفری در دفاع از فلسطینیان و محکومیت رژیم صهیونیستی شکل بگیرد.

 

توقف جنگ در غزه محاکمه سران آمریکایی و رژیم صهیونیستی 

سردار سلیمانی گفت: جنگ غزه علاوه بر توقف سران رژیم منحوس صهیونیستی و همچنین سران آمریکایی که تمام سلاح های خود را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار دادند باید محاکمه شوند.

وی یادآور شد: موجودی جنگی و تسلیحاتی رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا تمام شده بود. مدیریت صحنه را آمریکایی ها بر عهده گرفتند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر پیروزی بزرگ مردم غزه اظهار کرد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مقاومت و مظلومیت مردم غزه باید روایت شود. هفته بسیج فرصت مناسبی است، تا جهاد تبیین و بیان جلوه های مقاومت و مظلومیت مردم غزه صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
پر بیننده ها