فرمانده سپاه سلمان گفت: ما به هر میزان که به قرآن اهتمام داشته باشیم خود را برابر برنامه های دشمنان بیمه می کنیم.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۷۸
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در آیین اختتامیه مسابقات قرآن کریم بسیج، اظهار داشت: یکی از عرصه هایی که از سال های گذشته مورد تمرکز بسیج بوده و تلاش شده رسالت بر دوش این نهاد به سرانجام برسد، مباحث قرآنی است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: ما قرآن را به عنوان کتاب هدایت می دانیم که می تواند امورات دنیا و آخرت ما را به سرانجام برساند.

این مسئول تاکید کرد: ما در این مسیر از رده سنی نونهالان شروع کرده و قریب ۱۵۷ مهد قرآنی در سراسر استان راه اندازی نمودیم؛ همچنین در سنین مختلف برنامه های متفاوتی را برنامه ریزی و اجرا نمودیم.

شفائی تصریح کرد: مسابقات قرآنی در سطوح مختلف یکی از برنامه های ما در این مسیر ارزشمند است که ثمرات بسیاری برای ما به همراه داشته است.

وی افزود: ما به هر میزان که به قرآن اهتمام داشته باشیم خود را برابر برنامه های دشمنان بیمه می کنیم؛ امروز یکی از برنامه های ویژه نظام سلطه بر علیه مردمان شریف ما مباحث فرهنگی و اعتقادی است.

شفائی تصریح کرد: ما نباید در مقابل این برنامه های دشمنان دست روی دست گذاشته و نظاره گر باشیم؛ مردم ایران اسلامی اگر توانست در مقابل فتنه عبری، عربی و غربی دشمنان در سال گذشته پیروز شود یکی از دلایل آن هدایت قرآن کریم بوده است.

فرمانده سپاه سلمان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه مفتخر است که نسبت به قرآن کریم و تمسک به آن اهتمام ویژه دارد.

ارسال نظرات