خبرهای داغ:
به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و همزمان با سراسر کشور، مراسم بزرگداشت شهدای سلامت و تکریم مقام همسران جانبازان قزوین برگزار ‌شد.
کد خبر: ۹۵۵۴۹۴۵
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

 

قزوین_ به گزارش بسیج، به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و همزمان با سراسر کشور، مراسم بزرگداشت شهدای سلامت و تکریم مقام همسران جانبازان استان قزوین با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران، سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، سرهنگ پاسدار محمد امیری‌مقدم مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، حجت‌الاسلام غلامحسن شهسواری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین، پیمان قجربیگی مدیرکل اداره بیمه سلامت استان قزوین و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار ‌شد.

در این مراسم، اسمعیلی گفت: همسران جانبازان عاشقانه و فداکارانه از همسران‌شان بدون هیچ چشمداشتی پرستاری کردند که زحمات‌شان، قابل تحسین است.

وی افزود: امروز اگر انقلاب اسلامی به ثمر نشسته و مستدام است مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه حضرت زینب(س) اسوه صبر و مقاومت است، گفت: ام‌المصائب لقب این بانوی بزرگواری است که با صبر و ایثار در برابر سختی‌ها مقاومت کرد تا ارزش‌های اسلام ماندگار شود.

اسمعیلی افزود: همسران شهدا و جانبازان به تاسی از حضرت زینب(س) و الگوبرداری از سیره و منش این بانوی بزرگوار، عزیزان‌شان را راهی جبهه‌ها کردند تا امروز ایران در اقتدار باشد.

این مسئول افزود: ملت ایران مدیون فداکاری‌های شهدا و جانبازان و همسران آنها هستند و ایثارگر‌ی‌هایشان را فراموش نخواهند کرد.

در ادامه مراسم فوق، همسر شهید سید هاشم عبدحسینی مطالبی پیرامون صبر و ایثار حضرت زینب(س) و ایثارگری‌های همسران جانبازان بیان کرد.

وی افزود: همسران جانبازان بعد از نائل شدن همسران‌شان به مقام جانبازی از آنها پرستاری کردند که اجر زحمات‌شان نزد خداوند محفوظ است.

در ادامه این مراسم، مسئولان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدای سلامت و همسران جانبازان استان قزوین تجلیل کردند.

گفتنی است مراسم یاد شده به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی قزوین و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار ‌شد.گفتنی است مراسم یاد شده به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی قزوین و اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار ‌شد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها