حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هرند به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریکی را صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۰۸۳
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از شهرستان هرند ، سرهنگ پاسدار محمد رحیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هرند در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان تبریک گفت.
پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد. امام خمینی (ره)

هفته بسیج یادآور ازخودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه‌ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم، به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کردند و تفکر بسیج در ایران اسلامی ریشه زد.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت، اینک اندیشه فراگیر و گسترده در کشور است.

بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

اینجانب هفته مبارک بسیج را که به شعار «بسیج امید ملت ایران» مزین گشته است به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهرستان هرند تبریک عرض نموده و امیدوارم که بتوانیم با گسترش “تفکر بسیجی” بر همه مشکلات کشور فائق آئیم.

سرهنگ پاسدار محمد رحیمی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هرند

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین