فرمانده قرارگاه شهدای بسیج سازمان جهادکشاورزی استان سیستان وبلوچستان در آستانه هفته بسیج برنامه های محوری این قرارگاه در ایام هفته بسیج را تشریح کرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۰۹
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، عباس کمالی دلجو اظهار داشت: برنامه های قرارگاه شهدای سازمان جهادکشاورزی در هفته بسیج امسال با شعار «بسیج امید ملت ایران» از ۲۹ آبانماه لغایت ۵ آذر ماه برگزار می‌شود.

وی دیدار و تجلیل از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان، فضا سازی اماکن اداری در سراسر استان، برگزاری اردوی جهاد ترویج و بهره وری توسط کانون های تخصصی بسیج در سازمان و مدیریت های شهرستان و برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین بخش کشاورزی در نماز جمعه را از جمله برنامه های این هفته عنوان کرد.

فرمانده قرارگاه شهدای بسیج سازمان جهادکشاورزی استان بیان داشت: اهدا خون توسط بسیجیان برای نیازمندان، دیدار چهره به چهره با همکاران جهت عضویت در پایگاه بسیج، برگزاری مسابقات والیبال در سطح کارکنان ادارات کل استان، برگزاری مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا بسیح و جهاد کشاورزی از دیگر برنامه های هفته بسیج در این سازمان می باشد.

وی افزود: برگزاری کارگاه مهارت آموزی و آموزش سواد رسانه، جهاد تبیین، تقدیر از بسیجیان نمونه خواهر و برادر در سطح استان، برگزاری رزمایش جهادی محرومیت زدایی (طرح واکسیناسیون رایگان دام در سطح استان توسط ادارات دامپزشکی استان و شهرستان ها) می باشد که با همکاری مجموعه بخش کشاورزی در سطح استان اجرایی خواهد شد.

ارسال نظرات