حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نشست خبری با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان و خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهر بهارستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۱۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان:به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نشست خبری با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان و خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهر بهارستان برگزار شد.در این نشست سرهنگ پاسدار محمدحسین الیاسی اظهار داشتند:

امسال چهل و چهارمین سال تشکیل بسیج است و” بسیج امید ملت ایران” شعار امسال هفته بسیج است که در ۱۱ قرارگاه فعالیت می کند و هدف ما در هفته بسیج خدمات رسانی به بسیجیان و برنامه های فرهنگی و محرومیت زدایی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج از ۲۹ آبان آغاز می شود گفت: از مهمترین برنامه ها، همایش اقتدار ۳۰۰۰ نفری بسیجیان در ۳۰آبان و افتتاح مرکز مشاوره مهربهارستان با حضور فرماندار اصفهان و همچنین افتتاح چند پایگاه مقاومت بسیج و غبارروبی مزار شهداء در این هفته است.
الیاسی به قرارگاه شهید سلیمانی که در طرح محله محور باحضور فرماندار برگزار می شود، اشاره کرد و گفت: ۴۶ محله در حوزه استحفاظی بهارستان، سپاهانشهر، شهرک شهید کشوری و ۲۰۰ روستای اطراف پایه گذاری شده است که حدود ۸۰درصد آن توسط خود مردم اداره می شود و این محله ها در یک موقعیت جغرافیایی با محوریت مسجد شناسایی شده اند که هر محله بنام یک شهید است.
وی ادامه داد: در این محلات شناسنامه محله و ظرفیت ها شناسایی می شود و هر محله نسبت به بومی که دارد با محوریت مسجد است و هر مسجد در هر محله بیت الاحزان مردم است و محله، محور کوچکترین نقطه تقسیمات است و در این محلات ارق مردمی بودن بیشتر است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) به برگزاری جلسات گفتمان سازی و تبادل نظر پیرامون طرح محلات با ائمه جمعه و جماعت بهارستان و سپاهانشهر، اشاره کرد و گفت: در شهر بهارستان ۲۵ محله و در ۴ روستای قلعه شور، کیچی، مرق و کوی راه حق، بعنوان محلات محله محور پایه گذاری شده است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین